Strona główna Sport Piłka nożna Znamy terminarz piłkarskiej IV ligi

Znamy terminarz piłkarskiej IV ligi

0

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej opublikował szczegółowy terminarz IV ligi dolnośląskiej grupy wschodniej – wałbrzysko-wrocławskiej i grupy zachodniej – legnicko-jeleniogórskiej. W rozgrywkach udział w sezonie 2016/2017 wezmą piłkarze Polonii-Stali Świdnica, AKS-u Strzegom, Victorii Świebodzice i Karoliny Jaworzyna Śląska.

0000pilka2

Grupa wschodnia wałbrzysko-wrocławska

1. kolejka (13-14 sierpnia)
Wiwa Goszcz – Bielawianka Bielawa
Victoria Świebodzice – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Unia Bardo – Foto-Higiena Gać
Orzeł Sadowice – GKS Kobierzyce
MKP Wołów – Polonia-Stal Świdnica
Karolina Jaworzyna Śląska – Sokół Marcinkowice
Pogoń Oleśnica – Sokół Wielka Lipa
Piast Nowa Ruda – Orzeł Ząbkowice Śląskie

2. kolejka (20-21 sierpnia)
Bielawianka Bielawa – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa – Piast Nowa Ruda
Sokół Marcinkowice – Pogoń Oleśnica
Polonia-Stal Świdnica – Karolina Jaworzyna Śląska
GKS Kobierzyce – MKP Wołów
Foto-Higiena Gać – Orzeł Sadowice
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Unia Bardo
Wiwa Goszcz – Victoria Świebodzice

3. kolejka (27-28 sierpnia)
Victoria Świebodzice – Bielawianka Bielawa
Unia Bardo – Wiwa Goszcz
Orzeł Sadowice – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
MKP Wołów – Foto-Higiena Gać
Karolina Jaworzyna Śląska – GKS Kobierzyce
Pogoń Oleśnica – Polonia-Stal Świdnica
Piast Nowa Ruda – Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Wielka Lipa

4. kolejka (3-4 września)
Bielawianka Bielawa – Sokół Wielka Lipa
Sokół Marcinkowice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica – Piast Nowa Ruda
GKS Kobierzyce – Pogoń Oleśnica
Foto-Higiena Gać – Karolina Jaworzyna Śląska
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – MKP Wołów
Wiwa Goszcz – Orzeł Sadowice
Victoria Świebodzice – Unia Bardo

5. kolejka (10-11 września)
Unia Bardo – Bielawianka Bielawa
Orzeł Sadowice – Victoria Świebodzice
MKP Wołów – Wiwa Goszcz
Karolina Jaworzyna Śląska – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Pogoń Oleśnica – Foto-Higiena Gać
Piast Nowa Ruda – GKS Kobierzyce
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia-Stal Świdnica
Sokół Wielka Lipa – Sokół Marcinkowice

6. kolejka (17-18 września)
Bielawianka Bielawa – Sokół Marcinkowice
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Wielka Lipa
GKS Kobierzyce – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Foto-Higiena Gać – Piast Nowa Ruda
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Pogoń Oleśnica
Wiwa Goszcz – Karolina Jaworzyna Śląska
Victoria Świebodzice – MKP Wołów
Unia Bardo – Orzeł Sadowice

7. kolejka (24-25 września)
Orzeł Sadowice – Bielawianka Bielawa
MKP Wołów – Unia Bardo
Karolina Jaworzyna Śląska – Victoria Świebodzice
Pogoń Oleśnica – Wiwa Goszcz
Piast Nowa Ruda – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Foto-Higiena Gać
Sokół Wielka Lipa – GKS Kobierzyce
Sokół Marcinkowice – Polonia-Stal Świdnica

8. kolejka (1-2 października)
Bielawianka Bielawa – Polonia-Stal Świdnica
GKS Kobierzyce – Sokół Marcinkowice
Foto-Higiena Gać – Sokół Wielka Lipa
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Wiwa Goszcz – Piast Nowa Ruda
Victoria Świebodzice – Pogoń Oleśnica
Unia Bardo – Karolina Jaworzyna Śląska
Orzeł Sadowice – MKP Wołów

9. kolejka (8-9 października)
MKP Wołów – Bielawianka Bielawa
Karolina Jaworzyna Śląska – Orzeł Sadowice
Pogoń Oleśnica – Unia Bardo
Piast Nowa Ruda – Victoria Świebodzice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Wiwa Goszcz
Sokół Wielka Lipa – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Sokół Marcinkowice – Foto-Higiena Gać
Polonia-Stal Świdnica – GKS Kobierzyce

10. kolejka (15-16 października)
Bielawianka Bielawa – GKS Kobierzyce
Foto-Higiena Gać – Polonia-Stal Świdnica
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Sokół Marcinkowice
Wiwa Goszcz – Sokół Wielka Lipa
Victoria Świebodzice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Unia Bardo – Piast Nowa Ruda
Orzeł Sadowice – Pogoń Oleśnica
MKP Wołów – Karolina Jaworzyna Śląska

11. kolejka (22-23 października)
Karolina Jaworzyna Śląska – Bielawianka Bielawa
Pogoń Oleśnica – MKP Wołów
Piast Nowa Ruda – Orzeł Sadowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Unia Bardo
Sokół Wielka Lipa – Victoria Świebodzice
Sokół Marcinkowice – Wiwa Goszcz
Polonia-Stal Świdnica – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
GKS Kobierzyce – Foto-Higiena Gać

12. kolejka (29-30 października)
Bielawianka Bielawa – Foto-Higiena Gać
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – GKS Kobierzyce
Wiwa Goszcz – Polonia-Stal Świdnica
Victoria Świebodzice – Sokół Marcinkowice
Unia Bardo – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Sadowice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów – Piast Nowa Ruda
Karolina Jaworzyna Śląska – Pogoń Oleśnica

13. kolejka (5-6 listopada)
Pogoń Oleśnica – Bielawianka Bielawa
Piast Nowa Ruda – Karolina Jaworzyna Śląska
Orzeł Ząbkowice Śląskie – MKP Wołów
Sokół Wielka Lipa – Orzeł Sadowice
Sokół Marcinkowice – Unia Bardo
Polonia-Stal Świdnica – Victoria Świebodzice
GKS Kobierzyce – Wiwa Goszcz
Foto-Higiena Gać – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

14. kolejka (12-13 listopada)
Bielawianka Bielawa – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Wiwa Goszcz – Foto-Higiena Gać
Victoria Świebodzice – GKS Kobierzyce
Unia Bardo – Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Sadowice – Sokół Marcinkowice
MKP Wołów – Sokół Wielka Lipa
Karolina Jaworzyna Śląska – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Oleśnica – Piast Nowa Ruda

15. kolejka (19-20 listopada)
Piast Nowa Ruda – Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Pogoń Oleśnica
Sokół Wielka Lipa – Karolina Jaworzyna Śląska
Sokół Marcinkowice – MKP Wołów
Polonia-Stal Świdnica – Orzeł Sadowice
GKS Kobierzyce – Unia Bardo
Foto-Higiena Gać – Victoria Świebodzice
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Wiwa Goszcz

Grupa zachodnia: legnicko-jeleniogórska:

1. kolejka (13-14 sierpnia)
Zamet Przemków – AKS Strzegom
GKS Warta Bolesławiecka – Zagłębie II Lubin
Stal Chocianów – Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice – Granica Bogatynia
Orla Wąsosz – Karkonosze Jelenia Góra
Piast Wykroty – Lotnik Jeżów Sudecki
Olimpia Jędrzychowice – Nysa Zgorzelec
Włókniarz Mirsk – Orkan Szczedrzykowice

2. kolejka (20-21 sierpnia)
AKS Strzegom – Orkan Szczedrzykowice
Nysa Zgorzelec – Włókniarz Mirsk
Lotnik Jeżów Sudecki – Olimpia Jędrzychowice
Karkonosze Jelenia Góra – Piast Wykroty
Granica Bogatynia – Orla Wąsosz
Chrobry II Głogów – Sparta Grębocice
Zagłębie II Lubin – Stal Chocianów
Zamet Przemków – GKS Warta Bolesławiecka

3. kolejka (27-28 sierpnia)
GKS Warta Bolesławiecka – AKS Strzegom
Stal Chocianów – Zamet Przemków
Sparta Grębocice – Zagłębie II Lubin
Orla Wąsosz – Chrobry II Głogów
Piast Wykroty – Granica Bogatynia
Olimpia Jędrzychowice – Karkonosze Jelenia Góra
Włókniarz Mirsk – Lotnik Jeżów Sudecki
Orkan Szczedrzykowice – Nysa Zgorzelec

4. kolejka (3-4 września)
AKS Strzegom – Nysa Zgorzelec
Lotnik Jeżów Sudecki – Orkan Szczedrzykowice
Karkonosze Jelenia Góra – Włókniarz Mirsk
Granica Bogatynia – Olimpia Jędrzychowice
Chrobry II Głogów – Piast Wykroty
Zagłębie II Lubin – Orla Wąsosz
Zamet Przemków – Sparta Grębocice
GKS Warta Bolesławiecka – Stal Chocianów

5. kolejka (10-11 września)
Stal Chocianów – AKS Strzegom
Sparta Grębocice – GKS Warta Bolesławiecka
Orla Wąsosz – Zamet Przemków
Piast Wykroty – Zagłębie II Lubin
Olimpia Jędrzychowice – Chrobry II Głogów
Włókniarz Mirsk – Granica Bogatynia
Orkan Szczedrzykowice – Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec – Lotnik Jeżów Sudecki

6. kolejka (17-18 września)
AKS Strzegom – Lotnik Jeżów Sudecki
Karkonosze Jelenia Góra – Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia – Orkan Szczedrzykowice
Chrobry II Głogów – Włókniarz Mirsk
Zagłębie II Lubin – Olimpia Jędrzychowice
Zamet Przemków – Piast Wykroty
GKS Warta Bolesławiecka – Orla Wąsosz
Stal Chocianów – Sparta Grębocice

7. kolejka (24-25 września)
Sparta Grębocice – AKS Strzegom
Orla Wąsosz – Stal Chocianów
Piast Wykroty – GKS Warta Bolesławiecka
Olimpia Jędrzychowice – Zamet Przemków
Włókniarz Mirsk – Zagłębie II Lubin
Orkan Szczedrzykowice – Chrobry II Głogów
Nysa Zgorzelec – Granica Bogatynia
Lotnik Jeżów Sudecki – Karkonosze Jelenia Góra

8. kolejka (1-2 października)
AKS Strzegom – Karkonosze Jelenia Góra
Granica Bogatynia – Lotnik Jeżów Sudecki
Chrobry II Głogów – Nysa Zgorzelec
Zagłębie II Lubin – Orkan Szczedrzykowice
Zamet Przemków – Włókniarz Mirsk
GKS Warta Bolesławiecka – Olimpia Jędrzychowice
Stal Chocianów – Piast Wykroty
Sparta Grębocice – Orla Wąsosz

9. kolejka (8-9 października)
Orla Wąsosz – AKS Strzegom
Piast Wykroty – Sparta Grębocice
Olimpia Jędrzychowice – Stal Chocianów
Włókniarz Mirsk – GKS Warta Bolesławiecka
Orkan Szczedrzykowice – Zamet Przemków
Nysa Zgorzelec – Zagłębie II Lubin
Lotnik Jeżów Sudecki – Chrobry II Głogów
Karkonosze Jelenia Góra – Granica Bogatynia

10. kolejka (15-16 października)
AKS Strzegom – Granica Bogatynia
Chrobry II Głogów – Karkonosze Jelenia Góra
Zagłębie II Lubin – Lotnik Jeżów Sudecki
Zamet Przemków – Nysa Zgorzelec
GKS Warta Bolesławiecka – Orkan Szczedrzykowice
Stal Chocianów – Włókniarz Mirsk
Sparta Grębocice – Olimpia Jędrzychowice
Orla Wąsosz – Piast Wykroty

11. kolejka (22-23 października)
Piast Wykroty – AKS Strzegom
Olimpia Jędrzychowice – Orla Wąsosz
Włókniarz Mirsk – Sparta Grębocice
Orkan Szczedrzykowice – Stal Chocianów
Nysa Zgorzelec – GKS Warta Bolesławiecka
Lotnik Jeżów Sudecki – Zamet Przemków
Karkonosze Jelenia Góra – Zagłębie II Lubin
Granica Bogatynia – Chrobry II Głogów

12. kolejka (29-30 października)
AKS Strzegom – Chrobry II Głogów
Zagłębie II Lubin – Granica Bogatynia
Zamet Przemków – Karkonosze Jelenia Góra
GKS Warta Bolesławiecka – Lotnik Jeżów Sudecki
Stal Chocianów – Nysa Zgorzelec
Sparta Grębocice – Orkan Szczedrzykowice
Orla Wąsosz – Włókniarz Mirsk
Piast Wykroty – Olimpia Jędrzychowice

13. kolejka (5-6 listopada)
Olimpia Jędrzychowice – AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk – Piast Wykroty
Orkan Szczedrzykowice – Orla Wąsosz
Nysa Zgorzelec – Sparta Grębocice
Lotnik Jeżów Sudecki – Stal Chocianów
Karkonosze Jelenia Góra – GKS Warta Bolesławiecka
Granica Bogatynia – Zamet Przemków
Chrobry II Głogów – Zagłębie II Lubin

14. kolejka (12-13 listopada)
AKS Strzegom – Zagłębie II Lubin
Zamet Przemków – Chrobry II Głogów
GKS Warta Bolesławiecka – Granica Bogatynia
Stal Chocianów – Karkonosze Jelenia Góra
Sparta Grębocice – Lotnik Jeżów Sudecki
Orla Wąsosz – Nysa Zgorzelec
Piast Wykroty – Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Jędrzychowice – Włókniarz Mirsk

15. kolejka (19-20 listopada)
Włókniarz Mirsk – AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice – Olimpia Jędrzychowice
Nysa Zgorzelec – Piast Wykroty
Lotnik Jeżów Sudecki – Orla Wąsosz
Karkonosze Jelenia Góra – Sparta Grębocice
Granica Bogatynia – Stal Chocianów
Chrobry II Głogów – GKS Warta Bolesławiecka
Zagłębie II Lubin – Zamet Przemków