Strona główna Konkursy Wygraj karnety na Międzynarodowy Festiwal Bachowski!

Wygraj karnety na Międzynarodowy Festiwal Bachowski!

0

Mamy niespodziankę dla miłośników niezwykłej atmosfery, jaka od kilkunastu lat towarzyszy letniemu Festiwalowi Bachowskiemu. Dla dwóch osób mamy karnety na wszystkie koncerty, które rozpoczną się już 29 lipca i potrwają do 15 sierpnia. Trzecia osoba otrzyma bilet na jeden z pierwszych koncertów.

ORGANY W KOSCIELE POKOJU - 16.07.2016 - (35)

Podczas XVII edycji festiwalu wystąpi prawdziwa plejada gwiazd światowego formatu. Najsłynniejsze zespoły to: Akademie für Alte Musik Berlin, Le Poème Harmonique & Vincent Dumestre, Café Zimmermann, La Venexiana, Capella Cracoviensis & Matteo Messori oraz Akademia Bachowska & Fabio Bonizzoni. Wśród solistów skrzypkowie Robert Bachara i Jorge Jimenez, grający na historycznym fortepianie pianista Mariusz Klimsiak, flecista Peter Holtslag, a także organista wszechczasów Cameron Carpenter, który zagra na specjalnie dla niego zbudowanych organach, tzw. international touring organ, ale przede wszystkim na nowo odrestaurowanych wielkich organach Kościoła Pokoju.

Wyjątkowych koncertów będzie można posłuchać w wyjątkowych miejscach – świdnickich, dzierżoniowskich i podświdnickich kościołach, w starym młynie, na dworcu, pod wieżą. Na melomanów czeka kilkadziesiąt koncertów najwyższej próby.

PROGRAM FESTIWALU BACHOWSKIEGO. KLIKNIJ!

KONKURS:

Pytania:

1. Jakie związki łączą Świdnicę z Janem Sebastianem Bachem?

2. Jaki utwór na czas festiwalu zastąpił świdnicki hejnał?

3. Kto jest dyrektorem artystycznym Festiwalu Bachowskiego?

Dwie pierwsze osoby, które prawidłowo odpowiedzą na wszystkie pytania, otrzymają pojedyncze karnety uprawniające do wstępu na wszystkie koncerty XVII Międzynarodowego Festiwalu Bachowskiego w Świdnicy wraz z książkami programowymi (wartość karnetu 170 zł). Trzecia osoba otrzyma pojedynczy bilet na koncerty  30.07. – Cameron Carpenter, Kościół Pokoju, Świdnica, g.18.00 + Bach Extreme: Robert Bachara, Kościół św. Józefa, Świdnica, g. 21.30.

Odpowiedzi należy wysyłać na adres [email protected] do 28 lipca 2016 roku do godziny 12.00. W tytule proszę wpisać BACH, w treści odpowiedź na pytania, imię i nazwisko, nr tel. (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na publikację imienia i nazwiska na portalu Swidnica24.pl w ogłoszeniu o wynikach konkursu. Rozstrzygnięcie podamy 28 lipca 2016.

/red./

Poprzedni artykułWymusił pierwszeństwo na motocykliście [FOTO]
Następny artykułPoprowadzi komisję deregulacyjną