Strona główna Sport Piłka nożna Szczegółowy terminarz okręgówki seniorów

Szczegółowy terminarz okręgówki seniorów

0

Znamy już szczegółowy rozkład jazdy piłkarskiej wałbrzyskiej klasy okręgowej seniorów. Już w pierwszej kolejce dojdzie do derbów powiatu świdnickiego. LKS Bystrzyca Górna podejmie na własnym terenie Grom Witków.

0000pilka2

1. kolejka (13-14 sierpnia)
LKS Bystrzyca Górna – Grom Witków
Górnik Boguszów-Gorce – Orlęta Krosnowice
Pogoń Duszniki Zdrój – Piławianka Piława Górna
MKS Szczawno Zdrój – Niemczanka Niemcza
Victoria Tuszyn – Iskra Jaszkowa Dolna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Unia Złoty Stok
Zdrój Jedlina Zdrój – Zjednoczeni Żarów
LKS Gola Świdnicka – Nysa Kłodzko

2. kolejka (20-21 sierpnia)
Grom Witków – Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów – LKS Gola Świdnicka
Unia Złoty Stok – Zdrój Jedlina Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Niemczanka Niemcza – Victoria Tuszyn
Piławianka Piława Górna – MKS Szczawno Zdrój
Orlęta Krosnowice – Pogoń Duszniki Zdrój
LKS Bystrzyca Górna – Górnik Boguszów-Gorce

3. kolejka (27-28 sierpnia)
Górnik Boguszów-Gorce – Grom Witków
Pogoń Duszniki Zdrój – LKS Bystrzyca Górna
MKS Szczawno Zdrój – Orlęta Krosnowice
Victoria Tuszyn – Piławianka Piława Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Niemczanka Niemcza
Zdrój Jedlina Zdrój – Iskra Jaszkowa Dolna
LKS Gola Świdnicka – Unia Złoty Stok
Nysa Kłodzko – Zjednoczeni Żarów

4. kolejka (3-4 września)
Grom Witków – Zjednoczeni Żarów
Unia Złoty Stok – Nysa Kłodzko
Iskra Jaszkowa Dolna – LKS Gola Świdnicka
Niemczanka Niemcza – Zdrój Jedlina Zdrój
Piławianka Piława Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Orlęta Krosnowice – Victoria Tuszyn
LKS Bystrzyca Górna – MKS Szczawno Zdrój
Górnik Boguszów-Gorce – Pogoń Duszniki Zdrój

5. kolejka (10-11 września)
Pogoń Duszniki Zdrój – Grom Witków
MKS Szczawno Zdrój – Górnik Boguszów-Gorce
Victoria Tuszyn – LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Orlęta Krosnowice
Zdrój Jedlina Zdrój – Piławianka Piława Górna
LKS Gola Świdnicka – Niemczanka Niemcza
Nysa Kłodzko – Iskra Jaszkowa Dolna
Zjednoczeni Żarów – Unia Złoty Stok

6. kolejka (17-18 września)
Grom Witków – Unia Złoty Stok
Iskra Jaszkowa Dolna – Zjednoczeni Żarów
Niemczanka Niemcza – Nysa Kłodzko
Piławianka Piława Górna – LKS Gola Świdnicka
Orlęta Krosnowice – Zdrój Jedlina Zdrój
LKS Bystrzyca Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Górnik Boguszów-Gorce – Victoria Tuszyn
Pogoń Duszniki Zdrój – MKS Szczawno Zdrój

7. kolejka (24-25 września)
MKS Szczawno Zdrój – Grom Witków
Victoria Tuszyn – Pogoń Duszniki Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Górnik Boguszów-Gorce
Zdrój Jedlina Zdrój – LKS Bystrzyca Górna
LKS Gola Świdnicka – Orlęta Krosnowice
Nysa Kłodzko – Piławianka Piława Górna
Zjednoczeni Żarów – Niemczanka Niemcza
Unia Złoty Stok – Iskra Jaszkowa Dolna

8. kolejka (1-2 października)
Grom Witków – Iskra Jaszkowa Dolna
Niemczanka Niemcza – Unia Złoty Stok
Piławianka Piława Górna – Zjednoczeni Żarów
Orlęta Krosnowice – Nysa Kłodzko
LKS Bystrzyca Górna – LKS Gola Świdnicka
Górnik Boguszów-Gorce – Zdrój Jedlina Zdrój
Pogoń Duszniki Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
MKS Szczawno Zdrój – Victoria Tuszyn

9. kolejka (8-9 października)
Victoria Tuszyn – Grom Witków
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – MKS Szczawno Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój – Pogoń Duszniki Zdrój
LKS Gola Świdnicka – Górnik Boguszów-Gorce
Nysa Kłodzko – LKS Bystrzyca Górna
Zjednoczeni Żarów – Orlęta Krosnowice
Unia Złoty Stok – Piławianka Piława Górna
Iskra Jaszkowa Dolna – Niemczanka Niemcza

10. kolejka (15-16 października)
Grom Witków – Niemczanka Niemcza
Piławianka Piława Górna – Iskra Jaszkowa Dolna
Orlęta Krosnowice – Unia Złoty Stok
LKS Bystrzyca Górna – Zjednoczeni Żarów
Górnik Boguszów-Gorce – Nysa Kłodzko
Pogoń Duszniki Zdrój – LKS Gola Świdnicka
MKS Szczawno Zdrój – Zdrój Jedlina Zdrój
Victoria Tuszyn – Zamek Kamieniec Ząbkowicki

11. kolejka (22-23 października)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Grom Witków
Zdrój Jedlina Zdrój – Victoria Tuszyn
LKS Gola Świdnicka – MKS Szczawno Zdrój
Nysa Kłodzko – Pogoń Duszniki Zdrój
Zjednoczeni Żarów – Górnik Boguszów-Gorce
Unia Złoty Stok – LKS Bystrzyca Górna
Iskra Jaszkowa Dolna – Orlęta Krosnowice
Niemczanka Niemcza – Piławianka Piława Górna

12. kolejka (29-30 października)
Grom Witków – Piławianka Piława Górna
Orlęta Krosnowice – Niemczanka Niemcza
LKS Bystrzyca Górna – Iskra Jaszkowa Dolna
Górnik Boguszów-Gorce – Unia Złoty Stok
Pogoń Duszniki Zdrój – Zjednoczeni Żarów
MKS Szczawno Zdrój – Nysa Kłodzko
Victoria Tuszyn – LKS Gola Świdnicka
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Zdrój Jedlina Zdrój

13. kolejka (5-6 listopada)
Zdrój Jedlina Zdrój – Grom Witków
LKS Gola Świdnicka – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Nysa Kłodzko – Victoria Tuszyn
Zjednoczeni Żarów – MKS Szczawno Zdrój
Unia Złoty Stok – Pogoń Duszniki Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna – Górnik Boguszów-Gorce
Niemczanka Niemcza – LKS Bystrzyca Górna
Piławianka Piława Górna – Orlęta Krosnowice

14. kolejka (12-13 listopada)
Grom Witków – Orlęta Krosnowice
LKS Bystrzyca Górna – Piławianka Piława Górna
Górnik Boguszów-Gorce – Niemczanka Niemcza
Pogoń Duszniki Zdrój – Iskra Jaszkowa Dolna
MKS Szczawno Zdrój – Unia Złoty Stok
Victoria Tuszyn – Zjednoczeni Żarów
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Nysa Kłodzko
Zdrój Jedlina Zdrój – LKS Gola Świdnicka

15. kolejka (19-20 listopada)
LKS Gola Świdnicka – Grom Witków
Nysa Kłodzko – Zdrój Jedlina Zdrój
Zjednoczeni Żarów – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Unia Złoty Stok – Victoria Tuszyn
Iskra Jaszkowa Dolna – MKS Szczawno Zdrój
Niemczanka Niemcza – Pogoń Duszniki Zdrój
Piławianka Piława Górna – Górnik Boguszów-Gorce
Orlęta Krosnowice – LKS Bystrzyca Górna