Strona główna Bez kategorii Sierpniowe kino z Cinema 3D i Świdnica24.pl

Sierpniowe kino z Cinema 3D i Świdnica24.pl [KONKURS]

0

Lato w pełni, pogoda rozpieszcza nas do tego stopnia, że marzymy o chwili wytchnienia. Czemu więc nie spędzić popołudnia w klimatyzowanej sali kinowej? Zapraszamy do comiesięcznego konkursu, który portal Świdnica24.pl przygotowuje wraz ze świdnickim kinem Cinema 3D.

648390_1.1

kadr z filmu Jason Bourne

Właśnie dziś w świdnickim kinie Cinema 3D ma miejsce premiera piątego z serii filmów o Jasonie Bourne. Nawiązując do tego wydarzenia zadanie konkursowe związane jest właśnie z tym kultowym już cyklem i brzmi:

Proszę wymienić wszystkie dotychczasowe tytuły oraz podać ich rok produkcji (chodzi wyłącznie o serię, w której odtwórcą roli głównej jest Matt Damon)

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli wieczór pod adresem mailowym [email protected] W mailu zatytułowanym „kino” proszę podać imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Osoba, która jako pierwsza nadeśle prawidłowe rozwiązanie otrzyma 6 wejściówek na sierpniowe seanse. Kolejne dwie odpowiedzi zostaną nagrodzone podwójnymi zaproszeniami. Listę zwycięzców opublikujemy w poniedziałek 01 sierpnia.

Zaproszenia nie obejmują filmów, których dystrybutorem jest firma Monolith.

Poprzedni artykułWycieczki dla dorosłych
Następny artykułDwa oblicza sparingu Karoliny z Polonią-Stal [FOTO]