Strona główna Kultura Rozśpiewane wakacje w Lubachowie

Rozśpiewane wakacje w Lubachowie

0

Zakończyła się piąta edycja warsztatów wokalnych w Lubachowie, podczas której uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z  gminy Świdnica spędzili część swoich wakacji w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie.

Warsztaty wokalne Lubachów
Efektem będzie nowy album, który mamy nadzieję rozejdzie się jak świeże bułeczki, zresztą tak jak ostatni muzyczny krążek rozśpiewanych dzieciaków z gminy Świdnica – mówi Tadeusz Szarwaryn, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszennie i współprowadzący warsztaty. Młodzież odwiedzili przedstawiciele gminy z wójt Teresą Mazurek.

Warsztaty wokalne dla dzieci w wieku 10 do 15 lat z placówek oświatowych gminy Świdnica prowadzili Anna Lutz, Lidia Bakalarczyk, Joanna Jaros, Dariusz Jaros i Tadeusz Szarwaryn. Po znanych już nie tylko mieszkańcom mieszkańcom gminy krążkach „Co nam w duszy gra”, „Świąteczny czas”, „Smaki przedwiośnia” i „Roztańczeni – Rozśpiewani”, przyszła kolej na następny autorski materiał Dariusza Jarosa i Tadeusza Szarwaryna. Tym razem napisane przez autorów piosenki nawiązują do klimatów turystyczno – balladowych. Kolejna płyta będzie zatytułowana „Ty i ja – razem”.

Poprzedni artykułPrzybywa placów zabaw
Następny artykułObsesyjna Biblioteczka Agnieszki: Naprędce napisana historia