Strona główna Sport Piłka nożna OZPN Wałbrzych zatwierdził składy ligi okręgowej i klasy A

OZPN Wałbrzych zatwierdził składy ligi okręgowej i klasy A

0

W czwartek, 21 lipca poznaliśmy oficjalne składy klasy okręgowej seniorów i rozgrywek klasy A na sezon 2016/2017. Nowością z pewnością są aż cztery klasy A, w poprzednich latach rywalizacja toczyła się w trzech grupach!

0000pilka1

Klasa okręgowa
1. Zjednoczeni Żarów
2. LKS Bystrzyca Górna
3. Zdrój Jedlina Zdrój
4. Unia Złoty Stok
5. Nysa Kłodzko
6. LKS Gola Świdnicka
7. Victoria Tuszyn
8. Iskra Jaszkowa Dolna
9. Zamek Kamieniec Ząbkowicki
10. Grom Witków
11. Górnik Boguszów Gorce
12. MKS Szczawno Zdrój
13. Piławianka Piława Górna
14. Orlęta Krosnowice
15. Niemczanka Niemcza
16. Pogoń ZEM Duszniki Zdrój

Klasa A – grupa I
1. Orzeł Lubawka
2. Skalnik Czarny Bór
3. Sudety Dziećmorowice
4. Biały Orzeł Mieroszów
5. Joker Jaczków
6. Włókniarz Głuszyca
7. KS Walim
8. Iskra Witków Śl.
9. Czarni Wałbrzych
10. Pogoń Pieszyce
11. Boxmet Piskorzów
12. Kłos Lutomia
13. Unia Stare Bogaczowice
14. Victoria II Świebodzice

Klasa A – grupa II

1. Granit Roztoka
2. Unia Jaroszów
3. LKS Wiśniowa
4. Zieloni Mrowiny
5. Cukrownik Pszenno
6. Delta Słupice
7. Dabro Bau Makowice
8. Venus Nowice
9. Zryw Łażany
10. Czarni Sieniawka
11. Darbor Bolesławice
12. Błękitni Słotwina
13. S.T.E.P Tąpadła
14. Herbapol Stanowice

Klasa A – grupa III
1. Henrykowianka Henryków
2. Polonia Ząbkowice Śl.
3. Zieloni Łagiewniki
4. Koliber Uciechów
5. Cis Brzeźnica
6. Sparta Ziębice
7. DGZPN Roztocznik
8. Skałki Stolec
9. Inter Ożary
10. LKS Dobrocin
11. Harnaś Starczówek
12. Ślęża Ciepłowody
13. Orzeł Piława Dolna
14. Tarnovia Tarnów

Klasa A – grupa IV
1. Polonia Bystrzyca Kł.
2. Śnieżnik Domaszków
3. Włókniarz Kudowa Zdrój
4. Tęcza Ścinawka
5. Kryształ Stronie Śląskie
6. Hutnik Szczytna
7. KS Polanica Zdrój
8. LKS Bierkowice
9. Odrodzenie Szalejów Dolny
10. Zamek Gorzanów
11. Łomniczanka Stara Łomnica
12. WLKS Wambierzyce
13. Sudety Międzylesie
14. Słowianin Wolibórz