Strona główna 112 Odzyskali skradzionego quada i motocykl

Odzyskali skradzionego quada i motocykl

0

Trzy osoby zatrzymane oraz odzyskane mienie o wartości 35.000 złotych to wynik działań funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Strzegomiu. Policjanci odzyskali utraconego quada oraz motocykl i zatrzymali sprawców kradzieży. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

policja

Z jednego z garaży na terenie Strzegomia dokonano kradzieży quada marki Arcitc oraz motocykla Suzuki. Funkcjonariusze z zespołu kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawców tego czynu. Okazali się nimi dwaj mężczyźni w wieku 18 oraz 33 lat z powiatu średzkiego. Dalsze działania policjantów doprowadziły do zatrzymania kolejnego mężczyzny, lat  27, który pomagał swoim kolegom w ukrywaniu skradzionego mienia. Strzegomscy funkcjonariusze odzyskali następnie zarówno quada, jak i motocykl, które dzięki temu powrócą w ręce właściciela.

Wszyscy trzej podejrzani usłyszeli już zarzuty, teraz ich sprawą zajmie się sąd. Za kradzież dwóm mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast trzeci  za pomoc w ukrywaniu skradzionego mienia może trafić za kratki nawet na 2 lata.

/opr.red/

Poprzedni artykułNowe inwestycje w gminie Dobromierz
Następny artykułŚrodowy sparing z Lechią w Dzierżoniowie