Strona główna Wydarzenia Świdnica MDK zaprasza na warsztaty z robotyki

MDK zaprasza na warsztaty z robotyki

0

Drony, roboty, a teraz drukarka 3D – tak pracowicie spędzają wakacje młodzi ludzie w Świdnicy, którzy samodzielne zbudowali te cuda najnowszej techniki. Zajęcia zostały zorganizowane w Młodzieżowym Domu Kultury dzięki współpracy z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną INVEST PARK.

robotyka

MDK zaprasza uczniów, którzy spędzają lato w mieście  na pierwsze otwarte warsztaty letnie związane z technologią druku 3D. Zajęcia potrwają od 18 lipca do 2 sierpnia, od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10:00 do 14:0o, a w piątek od 11:00 do 13:00.

Oferta jest skierowana do uczniów gimnazjum i 6 klas szkoły podstawowej. Tematyka poruszana na warsztatach związana jest z szeroko pojętym zagadnieniem druku 3D. Warsztaty rozpoczną się od zajęć teoretycznych, a skończą  na praktycznej nauce modelowania 3D i wydrukowania wykonanych projektów.

Warsztaty są bezpłatne, ale ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: [email protected]. W treści wiadomość należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę i szkołę. Decyduje kolejność zgłoszeń.

/opr.red/

Poprzedni artykułZniszczyli wystawę fotografii
Następny artykułDrogówka patrolowała drogi krajowe