Strona główna Bez kategorii Mantra Skład marzy o płycie. Dorzuć się!

Mantra Skład marzy o płycie. Dorzuć się!

2

Na początku tegorocznych wakacji zaskoczyli przebojowym letnim utworem „Moje Miami”. Dobrego rapu w wykonaniu „Mantra Skład” jest więcej i wystarczy ich na płytę. Brakuje tylko środków. Zaledwie 3 tysiące złotych dzielą duet od realizacji marzeń. Każdy może się dorzucić na PolakPotrafi.pl.

Mantra Skład

– Kwota nie jest ogromna, ale dla nas w tej chwili nie do przeskoczenia – mówi Demia Doberman, który razem z Zielonym NzU tworzy „Mantra Skład” i tak motywuje apel o wsparcie projektu:  Od blisko 10 lat napisaliśmy ogromną liczbę utworów, zarejestrowaliśmy kilka płyt. Nasze drogi po wielu latach ponownie się przecięły. Podjęliśmy decyzję o założeniu nowego składu i nagraniu zupełnie nowego materiału. Naszym celem jest wydanie w fizycznej formie krążka, zarejestrowanego już materiału pt. „Kolabo Mixtape”. Napisaliśmy 10 numerów które łączą tradycyjne samplowane rapowe brzmienia z nowocześnie brzmiącymi syntetykami (trap,dubstep). Oprócz stricte rapowanych zwrotek pojawiają się wokale których dziś mocno brakuje na polskiej scenie rapowej. Chcemy dać wam materiał w który włożyliśmy całe nasze serca, doświadczenie i pasję. Te 10 utworów to tylko preludium do pełnoprawnego krążka nad którym rozpoczniemy pracę pod koniec tego roku. Zebrane pieniądze w całości zostaną wydane na wydanie płyty! Materiał jest zarejestrowany, obecnie jest w fazie mixu i masteringu. Chcemy, by trafił do tłoczni jeszcze w sierpniu. Wydanych ma zostać 500 egzemplarzy.

Jeżeli uda się zebrać więcej niż 3 tysiące, Mantra zapowiada zrealizowanie kolejnego teledysku. Na wpłacających czekają nagrody.

 Dotacje można przekazywać do 28 sierpnia na PolakPotrafi.pl. Kliknij!

Na płycie znajdzie się m.in. „Moje Miami”, utwór, który zyskał już uznanie słuchaczy.

 

 

 

Poprzedni artykułRój pszczół w centrum miasta [FOTO]
Następny artykułBach zamiast hejnału