Strona główna Sport Piłka nożna Grad goli w meczu z Orkanem

Grad goli w meczu z Orkanem [FOTO]

0

Sporo działo się w pojedynku sparingowym czwartoligowców pomiędzy Polonią-Stal Świdnica a Orkanem Szczedrzykowice. W meczu padło aż osiem goli, podopieczni Tomasza Oleksego i Mariusza Miętkiewicza zwyciężyli ostatecznie po prawdziwej wymianie ciosów 5:3.

CSC_0676

Jako pierwsi na listę strzelców wpisali się rywale wykorzystując stratę Wojciecha Szuby i pokonując w sytuacji jeden na jednego Bartosza Wiciaka. Kilka minut później Szuba w pełni zrehabilitował się strzelając z dystansu na 1:1. Jeszcze przed przerwą biało-zieloni wyszli na prowadzenie 2:1 za sprawą Pawła Mazanki. Po zmianie stron chwilowy przestój kosztował nas utratę dwóch goli. Gospodarze zebrali się do ataków i zdominowali ostatnie 25 minut. Do wyrównania doprowadził Oskar Łuszkiewicz, a na 4:3 strzelił Jakub Smutek. W końcówce meczu potężnym strzałem z dystansu popisał się kapitan świdniczan Grzegorz Borowy ustalając rezultat na 5:3.

Polonia-Stal Świdnica – Orkan Szczedrzykowice 5:3 (2:1)

Polonia-Stal: Wiciak, Kozachenko, Salamon, Białas, M. Mazanka, Szuba, Filipczak, P. Mazanka, Jagieła, Smutek, Borowy oraz Łuszkiewicz, Romaniuk, Gładysz, Ciuba