Strona główna Bez kategorii Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Humor może poprawić smaczna potrawa, niezły film albo ciekawa lektura. Jak uprzyjemnić sobie weekend – podpowiadają autorzy cotygodniowego Magazynu Swidnica24.pl.

magazyn weekendowy

Mistrzyni kuchennych improwizacji Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch ogromną sympatią darzy warzywa sezonowe. Z jej stołu teraz nie znikają szparagi. Trudno zliczyć, ile zna sposobów na ich przyrządzenie! Tym razem poleca białe szparagi w sosie holenderskim. Jak je przyrządzić? O tym w dziale Kuchnia.

W swojej biblioteczce Agnieszka Pohl, miłośniczka literatury i blogerka, znalazła powieść, która stała się kanwą niebanalnego filmu. „Dzika droga” to opowieść o samotnej wędrówce najdłuższym szlakiem turystycznym w Stanach Zjednoczonych, na którą porywa się niedoświadczona młoda kobieta. Dlaczego warto sięgnąć po tę pozycję? Szczegóły w dziale Książka.

Kacper Poradzisz tymczasem pisze bezkompromisowo o niedawnej premierze Warcrafta. Dlaczego na ten film warto iść tylko w większym gronie? Wyjaśnienie w dziale Kino.

I na deser felieton Beaty Norbert, która poddała się tym razem modnemu nurtowi postarzania wszystkiego. A że w przypadku autorki cyklu Piękniejszy świat Beaty nic nie jest proste, także tym razem skromne poszewki są punktem wyjścia do pełnych humoru refleksji i przemyśleń. Więcej w dziale Porady.

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka na Państwa w menu. Polecam!

Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Gra pozorów
Następny artykułW II LO uczyli się po nocach [FOTO]