Strona główna Kultura Mini Maraton grozy – obecność obowiązkowa

Mini Maraton grozy – obecność obowiązkowa

0

24 czerwca w CINEMA3D o godzinie 22:00 startuje nocny Mini Maraton Grozy. Podczas jednej nocy widzowie będą mogli obejrzeć „Obecność” oraz niecierpliwie wyczekiwaną kontynuację horroru. Mini maraton to gwarancja satysfakcjonującego wieczoru dla wszystkich miłośników horroru i hurtowego oglądania filmów.

maraton grozy

W cyklu Maratonów Filmowych w CINEMA3D można obejrzeć specjalnie dobrane produkcje z różnych gatunków filmowych. Jeżeli ktoś lubi oglądać filmy hurtowo, a zwłaszcza horrory, to już w piątek 24 czerwca kino CINEMA3D zaprasza na mini maraton grozy. Fani horroru podczas maratonu będą mogli obejrzeć „Obecność” i „Obecność 2”. Oba filmy to spora dawka mocnych emocji – strachu, grozy i przerażenia.

Opisy filmów:
Dwie historie mieszkańców upiornych domów. Domów, które oprócz lokatorów zamieszkują demony i duchy. Czy para badaczy zjawisk paranormalnych jest w stanie poradzić sobie z tym wyzwaniem i pomóc mieszkańcom tych nawiedzonych miejsc? Historie, które naprawdę przerażają.

Nocny Maraton Grozy w CINEMA3D, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów horroru. Bilety dostępne w kinach i na www.cinema3d.pl w cenie 25 złotych. Podczas Maratonu Grozy bezpłatna dolewka napoju zakupionego w barze.

Poprzedni artykułCo do Świdnicy przyciąga turystów? [SONDA]
Następny artykułWakacje tuż tuż [konkurs]