Strona główna Bez kategorii Koszmar na skrzyżowaniu

Koszmar na skrzyżowaniu [MAPY OBJAZDÓW]

4

Jedno z najbardziej newralgicznych skrzyżowań w Świdnicy, ulicy Esperantystów z ul.Stęczyńskiego,  jest częściowo zamknięte. Kierowcy muszą przygotować się na korki i objazdy.

skrzyżowanie Łaczna 2

– Od 21 czerwca częściowo zamknięte zostaje skrzyżowanie ul. Esperantystów z ul. Łączną i ul. Stęczyńskiego – informuje Magdalena Dzwonkowska, rzeczniczka prasowa UM w Świdnicy. – Kierowcy poruszający się ulicą Wrocławską i Łączną w stronę drogi krajowej nr 35 oraz zjeżdżający z tej drogi w stronę miasta ulicą Łączną zmuszeni będą do jazdy po trasie objazdu wyznaczonej ulicami Wodną, Kopernika i Przemysłową.

skrzyżowanie Łaczna

Kierowcy dotychczas korzystający z ul. Stęczyńskiego (zjazd ze skrzyżowania w stronę Zawiszowa i przejazd nim w stronę drogi krajowej nr 35 lub do miasta) zmuszeni będą poruszać się po wyznaczonej trasie objazdu dla pojazdów:
– do 9 t – ulicami Łukasińskiego, Pobożnego, Odnowiciela
– powyżej 9t – ulicami Esperantystów, Zamenhofa, drogą krajową nr 35 przez Słotwinę, w prawo na „małą obwodnicę”, dalej na rondzie Solidarności przez łącznik autostradowy do skrzyżowania ze zjazdem w stronę Osiedla Zawiszów do ul. Tadeusza Ząbka i ul. Kazimierza Wielkiego. Objazd w przeciwnym kierunku po tej samej trasie objazdu. Zarządca drogi, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, poinformował, że prace powinny potrwać do 3 tygodni.

POBIERZ MAPĘ OBJAZDÓW W PDF

 mapka

Od 21 czerwca br., w związku z remontem drogi krajowej nr 35 ulice Łączna i Stęczyńskiego zostają wyłączone z ruchu. W związku z czym wprowadza się następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

rozkład autobusy
Uwaga! Kolor czerwony oznacza przystanki zastępcze za przystanki wyłączone z ruchu.

Poprzedni artykułNaturalna tarcza na lato!
Następny artykułSzekspir w Świebodzicach