Strona główna Kultura „Kochaj” Kino na Szpilkach

„Kochaj” Kino na Szpilkach

0

Ostatnia przed wakacyjną przerwą edycja „Kina na Szpilkach” zgromadziła najbadziej wytrwałą i wierną tej imprezie publiczność.

DSC_8313

Tradycyjnie przybyli goście zostali przywitani lampką szampana w holu kina Cinema 3D, gdzie mogli swobodnie poruszać się pomiędzy stoiskami sponsorów. Panie miały możliwość poznać naturalne kosmetyki marki The Rose, kolagenowe hity oraz suplementy diety firmy Souvre, a także wysłuchać porad Przedstawicielek Natur House. Tajniki pielęgnacji włosów zdradzały przedstawicielki Hurtowni Kosmetycznej Paris. Do rozważnych inwestycji przekonywał Robert Oskwarek. Gustowne dekoracje wnętrz na każdą okazję zaprezentowała pani Małgorzata z Perfekcyjnych Dekoracji.

Na sali kinowej rozstrzygnięto prowadzone w holu konkursy, w których panie zostały obdarowane licznymi nagrodami. Ostatnim elementem wieczoru był pokaz filmu „Kochaj”, polskiej komedii prezentującej pozornie przeciętny wieczór panieński z niespodziewanym zwrotem akcji. Nowością było zaproszenie na after party do Manufaktury.

– W kameralnym gronie, ale i w specyficznym czasie spotykamy się po raz ostatni przed wakacyjną przerwą. Zachęcam do śledzenia lokalnych portali i strony Cinema 3D, gdzie na pewno pojawi się zapowiedź kolejnej, jesiennej edycji Kina na Szpilkach – podsumował Bartosz Zacharski, prowadzący imprezę.

/KRP/

Zdjęcia Artur Ciachowski

Poprzedni artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]
Następny artykułTrzy szkoły na jednym koncercie