Strona główna Temat dnia Dni Świdnicy: Video na dobry początek

Dni Świdnicy: Video na dobry początek[FOTO/FILM]

0

Piątkowy wieczór na terenie OSIR zgromadził setki świdniczan spragnionych zabawy. Po uroczystym otwarciu rozbrzmiała muzyka.

Dni_swidnicy_osir20161 (53)

Od późnego popołudnia tereny przy ul. Śląskiej tętniły życiem. Przyszły rodziny z dziećmi, które korzystały z atrakcji wesołego miasteczka i narażały portfele rodziców na próbę przy straganach z jedzeniem i zabawkami.

Kwadrans przed dziewiątą Szymon Chojnowski, wiceprezydent Świdnicy, oficjalnie otworzył Dni Świdnicy i wraz z Janem Dzięcielskim, przewodniczącym Rady Miasta, życzył wszystkim wspaniałej zabawy.

Gwiazdą piątkowego wieczoru był zespół Video, który w Świdnicy ma rzesze fanów, i który swoimi przebojami podniósł temperaturę o kilkanaście stopni.

Dziś Dni Świdnicy zaczynają się o godz.14.00 Świętem Dzika i Karpia Dolnośląskiego przygotowanym przez Nadleśnictwo Świdnica i Stawy Milickie. Przygotowanych zostało wiele stoisk edukacyjnych, degustacje oraz prezentacje nadleśnictw. Na scenie w Rynku w tym czasie trwać będą występy świdnickich grup tanecznych i wokalnych.

Na scenie przy ul. Śląskiej wystąpią po godz. 19.00: Sony Blues Band, Najlepszy Przekaz w Mieście oraz Coma.

/wrt/

zdjęcia Artur Ciachowski

film: Mariusz Ordyniec

Poprzedni artykułObsesyjna Biblioteczka Agnieszki: Gra pozorów
Następny artykułCzary Penelopy: Szparagi z truskawkami