Strona główna Temat dnia Dlaczego warto zamieszkać na nowym osiedlu „Park Zawiszów”

Dlaczego warto zamieszkać na nowym osiedlu „Park Zawiszów”

0

Rozpoczęły się prace budowlane nowego osiedla mieszkaniowego Park Zawiszów zlokalizowanego w rejonie ulic: Księcia Bernarda, Władysława Hermana, Bolesława Krzywoustego. Planowany termin realizacji pierwszego etapu to trzeci kwartał przyszłego roku.

mini
Mieszkania zostaną oddane nowym właścicielom w ,,standardzie deweloperskim”. W celu zapewnienia większego komfortu wszystkie ściany zostaną wymurowane z bloczków silikatowych. Zaprojektowano podwójne okna balkonowe, a w niektórych pokojach – duże, ładne okna z niskim parapetem (na wysokości 55 cm), dzięki czemu pomieszczenia będą nasłonecznione i rozświetlone.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów ogromny nacisk postawiano na jakość wykończenia oraz nowoczesne, przemyślane rozwiązania technologiczne, a co za tym idzie na późniejsze oszczędności i niskie koszty utrzymania mieszkań, np. kompletna instalacja oświetleniowa w częściach wspólnych budynków z oprawami LED sterowanymi czujkami ruchu. Każdy lokal będzie posiadał oddzielne liczniki zużycia energii cieplnej, ciepłej i zimnej wody.

Deweloper zadbał o bezpieczeństwo mieszkańców: osiedle będzie częściowo zamknięte i wyposażone w nowoczesny system domofonowy. Dodatkowo w lokalach położnych na parterze znajdą się zewnętrzne rolety. Przewidziano drzwi wejściowe o podwyższonej odporności na włamanie. Zaprojektowano instalację TV-SAT, telewizji kablowej, instalacji teleinformatycznej, która daje możliwość korzystania z Internetu i telefonu stacjonarnego.

Mieszkania na parterze będą posiadały ogrodzone, przestronne tarasy z ogródkami do własnego użytku a na wyższych piętrach- balkony. Dla wygody mieszkańców zadbano o odpowiednią ilość komórek lokatorskich oraz miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Każdy z właścicieli miejsc postojowych otrzyma pilota do sterowania bramą garażową. Z poziomu parkingu podziemnego na poszczególne piętra zawiezie mieszkańców nowoczesna winda.

Osiedle wyróżnia się elegancką elewacją budynków, zaprojektowaną zgodnie z najnowszymi trendami w odcieniach biało – szarych z elementami dekoracyjnymi drewnopodobnymi. Zagospodarowanie terenu na osiedlu Park Zawiszów dopełniać będzie niebanalny wizerunek tego miejsca. Deweloper pomyślał o wszystkich mieszkańcach nowego osiedla i różnych ich potrzebach. Każdy, zarówno single, rodziny z dziećmi oraz osoby poszukujące spokoju i ciszy, znajdą tam swoje wymarzone miejsce do życia.

Biuro sprzedaży dewelopera: Świdnica, ul. Księcia Bernarda 7/1, tel. 662 211 370.

Artykuł sponsorowany

Park-Zawiszow-01

Poprzedni artykułZa wcześnie wyfrunęła z gniazda
Następny artykułSterta łupin za trzysta złotych