Wynikiem 0:0 zakończył się czwartoligowy pojedynek pomiędzy AKS-em Strzegom i Lotnikiem Jeżów Sudecki. W starciu dwóch ekip znajdujących się w dolnej połowie tabeli więcej z gry mieli strzegomianie, ale nie udało im się zdobyć zwycięskiego gola.
Podopiecznym Jarosława Krzyżanowskiego nie udał się zatem rewanż na Lotniku za jesienną porażkę w Jeżowie Sudeckim w stosunku 1:4. W pierwszej odsłonie najlepszą okazję zmarnował Mateusz Alwin przegrywając pojedynek jeden na jednego z bramkarzem przyjezdnych. Po przerwie ten sam zawodnik „ustrzelił” poprzeczkę, blisko trafienia byli także Milen Demirov i Emilian Borek. Po tym remisie AKS Strzegom awansował na dziesiąte miejsce w tabeli IV ligi dolnośląskiej.
AKS Strzegom – Lotnik Jeżów Sudecki 0:0
AKS: Nowak, Sabat, Borek, Górowski, Krupnik, Szymczyk, J. Krzyżanowski (Gołąbek), Sobczak (Wasilewski), Alwin (Demirow), Dobrowolski (D. Krzyżanowski), Kloc







![Policjanci na świdnickim stadionie. Ćwiczyli zabezpieczanie imprez masowych [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/cwiczenia-policjantow-na-stadionie-2026.03.26-5-100x75.jpg)

![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)