Strona główna Konkursy Wygraj prezent dla Mamy

Wygraj prezent dla Mamy [KONKURS]

0

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najpiękniejszych świąt. Już 26 maja obchodzić będziemy Dzień Mamy. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie.

bukiet (2)

Aby wygrać prezent dla swojej Mamy, wystarczy wykonać dowolną techniką  laurkę. Podpisane imieniem i nazwiskiem wykonawcy oraz opatrzone numerem telefonu opiekuna prawnego (w przypadku osoby niepełnoletniej) prace, należy dostarczyć do redakcji Swidnica24.pl mieszczącej się w Rynku 33/4 do 23.05.2016 do godz. 12.00 lub przesłać pocztą na adres redakcji do 20.05.2016. Redakcja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00. Wyniki ogłosimy na portalu we wtorek 24.05.2016. Wszyscy uczestnicy konkursu będą mogli odebrać swoje laurki po rozstrzygnięciu konkursu i wręczyć Mamom, a dodatkowo zdjęcia prac zostaną opublikowane w naszej galerii. Do wygrania bukiet kwiatów, bon na wybrane zabiegi kosmetyczne i niepowtarzalne słodycze.

Sponsorami nagród w konkursie z okazji Dnia Matki są Gardenium Ogrody Urody, Ogrodnictwo Gdesz oraz Pracownia Cukiernicza Babeczki Cafe. Zapraszamy do udziału!

Poprzedni artykułBarka Radości:Finałowe pokazy [FOTO]
Następny artykułJózef Budzyń odznaczony