Strona główna Temat dnia Psiaki pilnie szukają domu

Psiaki pilnie szukają domu

0

Nieszczęście spotkało ich właścicieli, teraz je same czeka tragiczny los. Psiaki pozostawione same sobie na razie mają dach nad głową i karmę, ale potrzebują człowieka i jego miłości.

dzeki

Do oddania są dwa dorosłe psiaki: pogodny Roki i Dżeki w typie owczarka niemieckiego, oba na co dzień bardzo miło usposobione, przyjaźnie i ufnie podchodzą do ludzi.

roki

Sytuacja właścicieli tak drastycznie się zmieniła, że niestety nie mogą ich zatrzymać – dla ich dobra. Pieski mają wszystkie szczepienia, książeczki. Mogą przebywać na dworze, bądź w domu, najważniejsze jednak, by trafiły razem bądź osobno do domu pełnego miłości do zwierząt.
Możliwy jest dowóz do wybranego miejsca albo zwrot nowemu właścicielowi za paliwo zużyte na dojazd. Dodatkowo, jeżeli ktoś adoptuje psy na dwór – można oddać budy.
Telefon do kontaktu w sprawie owczarków 730 808 318 , 533 280 856

Na nowy dom czekają też mniejsze ale tak samo pragnące miłości człowieka psiaki. Biało-brązowa suczka, o tymczasowym imieniu Misia, która ma około 3-4 lat, jest mała (około 12 kg), bardzo wesoła i łagodna. Prawdopodobnie została porzucona.

IS_tofik (7)
Jej towarzysz niedoli Tofik jest 5-letnim, niewielkim psiakiem. Tabliczka świadczy o jego charakterze. Jego obecny właściciel jest po udarze i nie może się nim opiekować.

IS_tofik (9)

Telefon w sprawie adopcji Misi i Tofika 662 096 539.

 

Poprzedni artykułGdzie mieszkają lotto-milionerzy?
Następny artykułRozbój w sklepie „Żabka”