Strona główna Kultura Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów

Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów

0

To zupełnie nowa, ale potrzebna inicjatywa. Przegląd adresowany jest do seniorów z terenu powiatu świdnickiego pragnących zaprezentować swoją aktywność na scenie.

Mokrzeszów

Oferta skierowana jest do działających w klubach seniora, domach kultury, domach pomocy społecznej, oddziałach Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów i w innych środowiskach seniorskich oraz do twórców i wykonawców indywidualnych.

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów Świdnica 2016, który odbędzie się 21 maja, o godzinie 14.00 na świdnickim Rynku.

Celem przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego seniorów, poszukiwanie nowych form pracy artystycznej, stworzenie możliwości wymiany doświadczeń dla seniorów, instruktorów i animatorów działalności kulturalnej, integracja społeczna i aktywizacja środowiska senioralnego.

W trakcie imprezy przewidziane są:
– prezentacja uczestników w krótkim korowodzie wokół Rynku,
– występy zespołów na scenie,
– wręczenie podziękowań i pamiątkowych statuetek,
– spotkanie integracyjne z poczęstunkiem.

Patronatem honorowym przegląd objęli: Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy, Piotr Fedorowicz, starosta świdnicki oraz Teresa Mazurek, wójt Gminy Świdnica.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania na: http://www.sok.com.pl/przeglad-tworczo…ow-swidnica-2016

/opr.red/

Poprzedni artykułMali aktorzy nagrodzeni
Następny artykułPolscy i czescy skoczkowie w Morawie