Kolejna porażka powędrowała na konto piłkarzy Zjednoczonych Żarów. Nasi czwartoligowcy ulegli na własnym terenie 0:3 GKS-owi Kobierzyce notując już osiemnastą przegraną w sezonie 2015/2016.
Podopieczni Adama Łagiewki znajdują się na piętnastej, przedostatniej pozycji w ligowej tabeli wyprzedzając jedynie BKS Bolesławiec, który wycofał się z rozgrywek. Po pierwszej części gry rywale prowadzili 1:0 po golu z 18. minuty w wykonaniu Kacpra Rokickiego. W drugiej odsłonie goście jeszcze dwukrotnie znaleźli drogę do siatki, na 2:0 podwyższył doświadczony Krzysztof Wołczek, a rezultat pojedynku ustalił Rafał Rybiński. W kolejnym spotkaniu żarowianie zagrają na wyjeździe z trzecią siłą tabeli Orkanem Szczedrzykowice (sobota, 21 maja – godz. 17.00).
Zjednoczeni Żarów – GKS Kobierzyce 0:3 (0:1)
Zjednoczeni: Hruszowiec, Baziak, Bobrecki (64′ Duda), Chrapek, Ciupiński, Czoch, Kaczmarczyk, Kołodziej (85′ Chłopek), Łagiewka, Uszczyk, Wojnowski

![Hokeiści przystąpili do rywalizacji w ramach Mistrzostw Polski w Świdnicy! [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/CSC_0184-238x178.jpg)
![Martyna z dziesiątym i jedenastym medalem Mistrzostw Polski i nowym rekordem życiowym! [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/martyna-238x178.jpg)

![Niewybuch w gogołowskim stawie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/niewybuch-w-Gogolowie-2-100x75.jpg)




![Znane ballady i filmowe piosenki Barbry Streisand na koncercie w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)
![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)