Strona główna 112 Została uduszona?

Została uduszona?

2

Kobieta, której zwłoki znaleziono w Świebodzicach, prawdopodobnie została uduszona. – To wstępne ustalenia po przeprowadzonej dzisiaj sekcji zwłok – informuje prokurator Ewa Ścierzyńska.

prokuratura2Jak już informowaliśmy, w sobotę 16 kwietnia w jednym z mieszkań zostały znalezione zwłoki 29-letniej kobiety. W mieszkaniu znajdował się o dwa lata młodszy mąż zmarłej. – Mężczyzna miał na ciele liczne rany, głównie w okolicy brzucha i szyi. Natychmiast został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł poważną operację. Nadal jest hospitalizowany i pozostaje pod eskortą policyjną – mówi prokurator Ewa Ścierzyńska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. – Nie jest prawdą, że kobieta miała ranę ciętą szyi. Na jej ciele nie znaleziono żadnych obrażeń. Przyczynę zgonu biegły będzie próbował ustalić podczas zaplanowanej na dzisiaj sekcji zwłok – informowała dzisiaj rano.

Podczas sekcji zwłok biegły stwierdził, że do zgon mogło spowodować uciskanie szyi. – Uduszenie jest na razie tylko prawdopodobna przyczyną zgonu – dodaje prokurator. Mąż kobiety nadal nie został przesłuchany.

Poprzedni artykułWygraj bilety na koncert w MANUFAKTURZE
Następny artykułPies postawił na nogi służby