Strona główna Kultura Thrash, rock i metal na początek weekendu

Thrash, rock i metal na początek weekendu

0

Otwarta Scena po raz kolejny zagra w Klubie Bolko w Świdnicy. Na scenie pojawią się Angry Again (Świebodzice) a koncert rozpocznie Apokalipsa (Wołów). Obie grupy zainteresują fanów ciężkiego brzmienia.

anry_again

Angry Again powstał w 2012 roku w Świebodzicach. Celem był powrót po latach do wspólnego, radosnego grania muzyki w klimatach, na których wychowali się członkowie grupy. Po półrocznym wspólnym ogrywaniu się została zarejestrowana pierwsza płyta demo. Zaraz po tym nastąpił czas koncertów, występów w różnych przeglądach. Grupa brała udział m.in. w dwóch edycjach Truskawka Fest, dochodząc do finału.

Apokalipsa pochodzi z Wołowa. Mocną stroną zespołu są utwory autorskie, które mimo metalowo-rockowej stylistyki, wzbudzają także sympatię wśród niekoniecznie rockowej publiczności. Zespół istnieje od 1984 roku. Przez ten czas pojawiał się na wielu festiwalach i przeglądach m.in. zagrał w Jarocinie i na festiwalu Drama w Gdańsku. Koncertował także z Acid Drinkers, Katem i Big Cycem. W 2009 roku zespół zajął drugie miejsce w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław.

Koncert w Klubie Bolko /Świdnica, pl.Grunwaldzki 11/ rozpocznie się o godzinie 20:00. Bilety w cenie 10 zł dostępne będą na miejscu w dniu wydarzenia. Organizatorem Otwartej Sceny jest Świdnicki Ośrodek Kultury. Szczegóły na temat koncertu można znaleźć na stronie www.sok.com.pl/otwarta-scena-angry-again/

/opr.red/

fotografia Facebook

Poprzedni artykułOby nie doszło do tragedii
Następny artykułPokaz driftingu w „Mechaniku”