Strona główna Bez kategorii Kino na Szpilkach w nowej odsłonie

Kino na Szpilkach w nowej odsłonie

0

Już dziś 7 kwietnia od godziny 18:00 świdnickie kino Cinema 3D zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Kino Na Szpilkach. Tym razem na panie czeka zupełnie nowa odsłona imprezy.

Kino na szpilkach - Cinema 3D - 10.03 (28)

Organizatorzy postawili odejść od rutyny i przygotowali dla pań nową formę spotkania, nieco inną niż ta do której przyzwyczaili „szpilkową” społeczność. Wszystko zacznie się na kinowym holu od powitalnego drinka, lampki szampana oraz poczęstunku przygotowanego przez sponsora głównego imprezy Red Baron Hotel. Następnie od razu impreza przenosi się na salę kinową na której odbędzie się Konferencja na Szpilkach czyli otwarta rozmowa pań z zaproszonymi gośćmi specjalnymi, którzy będą starali się odpowiedzieć na każdy poruszony temat. Na koniec czeka  potężna dawka humoru z parodią „50 Twarzy Blacka”.

W konferencji udział wezmą:

Agnieszka Pohl – blogerka, redaktor naczelny „Obsesji”, filolog, tłumacz, przedsiębiorca ale przede wszystkim wielka miłośniczka literatury. Opowie o pasji, czerpaniu z niej pełnymi garściami, o samorealizacji i spełnieniu.

Katarzyna Surma – Jastrząb – Wizażystka, stylistka, fryzjer.

Doradzi Paniom jak całkowicie zmienić swój wygląd lub w delikatny sposób podkreślić urodę tak by wydobyć najpiękniejsze walory których wcześniej nie dostrzegały. Udzieli również wszelkich porad dotyczących stylu, wyglądu i modowych trendów.

Mgr. Inż. Justyna Bednarczyk – Dietetyk, ekspert Centrum Leczenia Otyłości.

Przedstawi skuteczne metody walki z otyłością i nadwagą, doradzi jak w zdrowy i bezpieczny sposób dbać o dobrą sylwetkę i swoje ciało.

Agnieszka Hajdamowicz – szefowa oraz instruktorka Pole Dance Studio.

Opowie o tym fascynującym i pięknym aczkolwiek dość kontrowersyjnym sporcie oraz o tym jak ważny jest ruch i aktywność fizyczna na co dzień. Odbędzie się również pokaz przygotowany przez Panie z Pole Dance Studio.

Jolanta Górniak – Kobieta Pewna Siebie, autorka metody „CreaTor”. Podpowie jak zadbać o rozwój osobisty, swój wizerunek a przede wszystkim pozytywne myślenie. Podczas „szpilek” jak i na co dzień zapragnie pomóc i zainspirować panie do rozwoju.

KNS_7-04_1024X768

– Będzie okazja porozmawiać ze wspaniałymi ludźmi a przed wszystkim profesjonalistami na tematy, na które na co dzień możemy nie mieć czasu lub możliwości porozmawiać, więc warto z tej okazji skorzystać – zaprasza Bartosz Zacharski, specjalista ds. Kluczowych Klientów Cinema 3D w Świdnicy.

Najaktywniejsze panie otrzymają atrakcyjne nagrody. Do wygrania będzie również bilet na spotkanie „Stylizacja Biznesowa – budowanie profesjonalnego wizerunku”. Na koniec uczestniczki spotkania będą miały okazję zobaczyć jako pierwsze, przedpremierowo film „50 Twarzy Blacka”.

50 Twarzy Blacka – Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko… kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety milionera zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z Blackiem reporterka zdoła odkryć jego wszystkie, skrywane przed światem twarze?

Poprzedni artykułUszczuplili akcyzę
Następny artykułParking w miejscu klepiska