Strona główna Sport Piłka nożna Karolina wygrywa w derbach powiatu

Karolina wygrywa w derbach powiatu

0

Piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska odnieśli bardzo cenne zwycięstwo w kontekście walki o awans na czwartoligowy front. Zespół Tomasza Idziaka ograł na wyjeździe 3:1 LKS Bystrzycę Górną.

uniwersal futbol

Jako pierwsi z gola cieszyli się goście z Jaworzyny Śląskiej. W 10. minucie piłkę w pole karne zacentrował Łukasz Schmidt, z dośrodkowania wyszedł strzał, który zaskoczył bramkarza LKS-u. Jeszcze przed przerwą do remisu zdołali doprowadzić miejscowi, a konkretnie uczynił to Konrad Sajdak celnie przymierzając z rzutu wolnego. Później strzelali już tylko goście. Oba gole zdobył Grzegorz Ignatowicz zapewniając Karolinie bardzo ważne trzy punkty.

LKS Bystrzyca Górna – Karolina Jaworzyna Śląska 1:3 (1:2)

LKS: Bielak, K. Szewczyk, W. Szewczyk, Żygadło, A. Somala, Januszkiewicz, Niedziałkowski, Sajdak, Ł. Somala, Klag, Bezegłów oraz M. Szewczyk, Zięba

Karolina: Wajdzik, Borowy, Mrowiec, Salamon, Rosiak M., Tatuśko (59′ Tymcik D.), Ptak (74′ Idziak), Schmidt (86′ Marmajewski), Rosiak J., Ptak, Ignatowicz