Strona główna Bez kategorii Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR]

0

Cztery premiery i dwa wydarzenia specjalne zaplanowało świdnickie Cinema 3D na najbliższe dni. Sprawdź, co jeszcze w repertuarze od 1 do 7 kwietnia. Ogłaszamy rownież wyniki konkursu z ubiegłego tygodnia.

Batman vs Supermen

WYDARZENIA SPECJALNE:
Liga Mistrzów w Cinema 3D – 5 i 6.04.2016 godzina 20:30
Liga Mistrzów powraca po krótkiej przerwie na wielki ekran. Pierwsza kolejka meczów ćwierćfinałowych fazy pucharowej sezonu 2015/2016. Już we wtorek 5 kwietnia zapraszamy na Alianz Arena gdzie drużyna Roberta Lewandowskiego podejmie Benfice Lizbona natomiast w środę 6 kwietnia szlagierowe starcie dwóch europejskich gigantów czyli PSG kontra Manchester City. Zapraszamy od 20:30 do Cinema 3D w Świdnicy.
Bilety do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

Kino Na Szpilkach – Konferencja na szpilkach – 7.04.2016
W ramach cyklu Kino Na Szpilkach Cinema 3D w Świdnicy zaprasza wszystkie Panie na zupełnie nową odsłonę KNS. Po drobnym poczęstunku będzie można porozmawiać z ciekawymi gośćmi, uzyskać odpowiedź na interesujące Panie pytania oraz oczywiście zgarnąć ciekawe nagrody. Spotkanie zwieńczy pokaz komedii „50 Twarzy Blacka”.
Bilety już do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

PREMIERY:
KUNG FU PANDA 3 2D/3D – Premiera 1.04.2016r
Chiny/USA; b/o; Animowany/Familijny/Komedia 95 min
Po spotyka swego dawno zaginionego ojca i obaj wyruszają do sekretnej krainy pand, gdzie poznają nowych, przezabawnych bohaterów. Gdy nadprzyrodzony złoczyńca Kai zaczyna pustoszyć całe Chiny, pokonując wszystkich mistrzów kung fu, Po musi dokonać niemożliwego – wytrenować całą wioskę swych rozbrykanych, niezdarnych współbraci, by utworzyli drużynę niepokonanych Kung Fu Pand!
2D 10:00 14:30 18:00
3D 9:00 11:00 13:00 15:00 17:00

BATMAN V SUPERMAN. ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI – Premiera 1.04.2016r
USA; od 13 lat; Akcja/Fantasy/Przygodowy 161 min
W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.
2D napisy 17:30
3D dubbing 11:30 19:00
3D napisy 14:30 20:30 22:00

NIESAMOWITA MARGUERITE – Premiera 1.04.2016r
Belgia/Czechy/Francja; od 16 lat; Komedia/Dramat 129 min
Okolice Paryża, początek złotych lat dwudziestych XX wieku. Jak co roku, w imponującym zamku należącym do Marguerite Dumont zbierają się miłośnicy muzyki. Niewielu z nich osobiście zna bogatą właścicielkę posiadłości. Mówi się tylko, że całe życie poświęciła swojej największej pasji: muzyce. Jednak najsłynniejsze arie w interpretacji pozbawionej słuchu muzycznego Marguerite wprawiają w osłupienie zebranych melomanów. Aspirująca do miana divy kobieta staje się obiektem zakulisowych żartów. W ramach prowokacji, młody dziennikarz pisze pełną zachwytów recenzję jej występu. To sprawia, że bohaterka jeszcze mocniej zaczyna wierzyć w swój wrodzony talent i postanawia spełnić marzenie życia. Przy wsparciu sowicie opłaconego eks-gwiazdora opery, przygotowuje się do pierwszego recitalu przed prawdziwą publicznością.
12:30 15:15 20:00

OPOWIEŚĆ O MIŁOŚCI I MROKU – Premiera 1.04.2016r
Izrael; od 12 lat; Dramat/Biograficzny 95 min
„Opowieść o miłości i mroku” to ekranizacja bestsellerowej powieści autobiograficznej Amosa Oza. Przejmująca historia dzieciństwa i dorastania jednego z najwybitniejszych pisarzy XXI wieku. Oz wspomina dzieciństwo u boku rodziców: pragmatycznego Ariego i marzycielskiej, obdarzonej niezwykłą wyobraźnią Fani. Nieszczęśliwa w małżeństwie matka Amosa ukojenie znajdowała w opowiadaniu ukochanemu synowi niesamowitych historii z pogranicza jawy i snu. Z czasem opowieści były coraz bardziej mroczne i niezrozumiałe, by w końcu stać się rzeczywistością… Jak bardzo zmieni to życie chłopca, który wkrótce zostanie światowej sławy pisarzem?
16:30 18:30 20:30

CUDA Z NIEBA
USA; od 15 lat; Dramat 109 min
Film oparty na prawdziwej historii Annabel Beam, dziewczynki, która za życia odwiedziła Niebo. Narratorką opowieści jest jej matka Christy Beam (Jennifer Garner). Annabel większość dzieciństwa spędziła w szpitalach, przykuta do łóżka przez rzadką chorobę, która nie dawała jej szans na normalne życie. Kiedy poczuła się na tyle dobrze, by móc wyjść na zewnątrz i pobawić się z siostrami, zdarzył się wypadek, który mógł kosztować ją życie… Annabel wpadła do środka wielkiego, spróchniałego drzewa. Znaleziono ją nieprzytomną. I kiedy wszyscy, łącznie z lekarzami, byli przygotowani na śmierć dziewczynki, ta obudziła się i opowiedziała niezwykłą historię o tym, jak spotkała Jezusa. Niejako na potwierdzenie tych słów, lekarze stwierdzili, że jej dotychczasowa choroba cofnęła się…
10:00 12:00

ZWIERZOGRÓD 2D
USA; b/o; Animacja/Komedia/Przygodowy 108 min
Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu…Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick…
9:15
Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Przed tygodniem pytaliśmy, jak nazywał się Kylo Ren zanim przeszedł na ciemną stronę mocy? Prawidłowa odpowiedź brzmi – Ben Solo. Nagrody – plakaty otrzymują:Marta Drogosz, Magdalena Matuszewska, Agnieszka Piasecka, Katarzyna Cieślicka, Damian Przenzak, Joanna Wolak, Weronika Milanowska.

Poprzedni artykułBezpieczna praca za granicą
Następny artykułRuszyło przyjmowanie wniosków 500+