Strona główna Wydarzenia Świdnica Budżet obywatelski – ostatnia szansa

Budżet obywatelski – ostatnia szansa

3

We wszystkich okręgach głosowanie zakończyło się wczoraj, ale spóźnialscy mogą oddać swoje głosy dziś i jutro w dwóch specjalnych komisjach.

budżet głosowanie 1

W sobotę i niedzielę, 16 i 17 kwietnia w godz. 9:00-15:00 głos na zadania ogólnomiejskie i dzielnicowe będzie można oddać w:

Urzędzie Miejskim w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49 – Biuro Obsługi Klienta – parter;

Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Długa 33.

Do rozdzielenia są aż 3 miliony złotych i każdy głos może okazać się decydujący, a do wyboru jest 141 projektów zgłoszonych przez mieszkańców. Większość dotyczy zadań dzielnicowych, część to projekty ogólnomiejskie.

Kliknij, by zobaczyć wszystkie projekty!

Za nieważne uznaje się głosy:

– jeżeli głos oddany jest na innej karcie, niż na wydanym wzorcu przez Urząd Miejski;
– wpisane na karcie do głosowania imię, nazwisko lub numer PESEL są nieczytelne, PESEL jest błędny lub nie został wpisany;
– jednej i tej samej osoby, która oddała głos kilkakrotnie (odda więcej kart do głosowania niż jedną na daną listę projektów lub skorzysta z kilku form głosowania jednocześnie);
– oddane przez osobę niebędącą mieszkańcem Świdnicy;
– oddane na karcie do głosowania korespondencyjnego, które wpłyną do Urzędu Miejskiego w Świdnicy po dniu zakończenia głosowania.

Prawo do udziału w głosowaniu mają mieszkańcy Świdnicy, zameldowani na pobyt stały lub czasowy powyżej 3 miesięcy, którzy do dnia zakończenia głosowania ukończyli 16 rok życia.

/opr.red/

Poprzedni artykułZałogi gotowe do startu! [73 ZDJĘCIA]
Następny artykułObsesyjna Biblioteczka Agnieszki: Kryminał w rozkwicie