Strona główna Bez kategorii Wybiorą świdnicką Miss Wiosny

Wybiorą świdnicką Miss Wiosny

0

Po raz drugi Młodzieżowa Rada Miasta organizuje wybory najpiękniejszej wiosennej dziewczyny. W najbliższą niedzielę do rywalizacji o koronę Miss Wiosny staną urodziwe młode świdniczanki.

miss 1

Zdjęcie Dariusz Nowaczyński

Ten konkurs narodził się w Świdnickim Ośrodku Kultury ponad trzy dekady temu. Później jego formuła nie wytrzymała próby czasu i po małych zmianach powrócił na deski teatru jako wewnętrzna impreza Zespołu Szkół Ekonomicznych. W ubiegłym roku organizacją tej sympatycznej imprezy zajęła się MRM.

W tym roku na scenie Klubu Bolko zaprezentuje się 11 pretendentek do tytułu z klas II i III gimnazjów oraz I,II i III szkół ponadgimnazjalnych. Być może będzie ich więcej, bo organizatorzy będą przyjmować zgłoszenia do godziny 15.00 w piątek, 1 kwietnia. Warto się zgłosić, bo oprócz dobrej zabawy czekają wspaniałe nagrody ufundowane przez licznych w tym roku sponsorów.

Dziewczęta zaprezentują się w kreacjach przygotowanych przez świdnickie sklepy, nad choreografią czuwa Bartłomiej Górski z Akademii Rozwoju Talentów, imprezę poprowadzi z właściwym sobie szykiem Artur Janicki, a w przerwach występować będą największe talenty z Młodzieżowego Domu Kultury.

Gala wyborów Miss Wiosna rozpocznie się 3 kwietnia o godzinie 14.00 w Klubie Bolko przy placu Grunwaldzkim 11 w Świdnicy.

/wrt/

Zdjęcie pochodzi z ubiegłorocznego finału.

Poprzedni artykułSą oszczędności, ale śmieci nie stanieją
Następny artykułPrzywieźć punkty z Wrocławia