Strona główna 112 Tragedia na łączniku

Tragedia na łączniku [FOTO]

5

Do śmiertelnego wypadku doszło przed godziną 8.00 na tzw. łączniku do autostrady a4 (między Świdnicą a Żarowem). Droga na wysokości zjazdu do Piotrowic Świdnickich jest zablokowana.

wyp łacznik 1

W tej chwili nie wiadomo jeszcze, ile jest ofiar. Wiadomo jedynie, że samochód wpadł w poślizg i jadące nim osoby zostały uwięzione w pojeździe. Szczegóły wkrótce.

Aktualizacja:

Doszło do zderzenia Peugeot Partner i Jaguara. Nie żyje kierowca Jaguara. Zmarły to 28-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Do szpitala trafił 63-letni obywatel Niemiec, który kierował Peugeotem. Ma poważne obrażenia nóg, ale – jak informuje policja – był przytomny. Nie są jeszcze znane okoliczności, w jakich doszło do zderzenia pojazdów. Na miejscu obecni są biegły z zakresu ruchu drogowego i prokurator. Pomoc nieśli strażacy i Pogotowie Ratunkowe.

Jak informuje Agata Oleśkiewicz z KPP w Świdnicy, udało się wstępnie ustalić przyczynę wypadku. 28-letni kierowca jadąc w kierunku Świdnicy podczas manewru wyprzedzania wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i bokiem uderzył w prawidłowo jadący Peugeot Partner. Uderzenie było tak silne, że wałbrzyszanin zginął na miejscu.

wyp łacznik

Zdjęcia przekazał Wojciech Dutkiewicz. Dziękujemy!

Poprzedni artykułZostawili psy w mieszkaniu i wyjechali
Następny artykułIndywidualna Strefa Rehabilitacji