Strona główna Sport Piłka nożna Sparingowy remis świdnickich rezerw

Sparingowy remis świdnickich rezerw [FOTO]

0

Wynikiem 2:2 zakończył się ostatni mecz kontrolny piłkarzy Polonii-Stali Świdnica przez zaplanowanym na kolejny weekend startem rundy wiosennej na boiskach wałbrzyskiej klasy okręgowej. Podopieczni Jacka Filipczaka zmierzyli się na sztucznym boisku świdnickiego OSiR-u z Uczniowskim Klubem Sportowym Domanice.

11

Przedstawiciele wrocławskiej klasy A prowadzeni są przez znanego w Świdnicy trenera Piotra Araszczuka, który kilka lat temu był szkoleniowcem juniorów młodszych i starszych Polonii. Spotkanie rozegrane zostało w szybkim tempie i mogło się podobać. Warto zaznaczyć, że debiut w świdnickiej bramce ze względu na kontuzje i obowiązki zawodowe naszych golkiperów zaliczył ukraiński snajper Iegor Tarnov. Do przerwy gości prowadzili 2:0, ale po zmianie stron zobaczyliśmy już znacznie inny zespół świdnicki. Biało-zieloni przejęli inicjatywę i nie schodzili z połowy przeciwników. Dzięki trafieniom Michała Miki i Przemysława Osienienko zdołaliśmy doprowadzić do remisu. Już w następną niedzielę, 20 marca pierwszy w tym roku mecz o punkty. Polonia-Stal II Świdnica zagra o 15.00 z Unią Złoty Stok.

Polonia-Stal II Świdnica – UKS Domanice 2:2 (0:2)

Polonia-Stal: Tarnov, Sikora, Borowiec, Dziedzic, Ciuba, Filipczak, Gładysz, Osienienko, Krenczyk, Piskorski, Mika oraz Bylica

/FOTO: Łukasz Kufner/