Strona główna Bez kategorii Repertuar Cinema 3D z konkursem!

Repertuar Cinema 3D z konkursem!

0

Sporo atrakcji przygotowało na najbliższy tydzień świdnickie kino Cinema 3D. Prezentujemy repertuar od 11 do 17 marca. Zapraszamy także do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy koszulki z bohaterami filmu Robinson Crusoe.

Siostry

WYDARZENIA SPECJALNE:
PORANKI FAMILIJNE – Sobota 12.03.2016r. godzina 10:00
Kolejne spotkanie dla najmłodszych w Cinema 3D. Zapraszamy rodziców w raz z pociechami na poranek pełen atrakcji. Najpierw seans na dużym ekranie tylko polskich bajek, późnej, zabawy i gry edukacyjne ze Szkołą Językową SMART oraz konkurs w którym do wygrania cenne bajkowe nagrody oraz nagroda główna – 30 minutowa jazda konna z instruktorem w Ośrodku Jeździeckim Stragona w Morawie.

LIGA MISTRZÓW w CINEMA 3D– 15 oraz 16.03.2016r.
Godzina 20:30
Piłkarskie emocje na dużym ekranie. Zapraszamy na wieczory z najlepszą ligą świata. Już 15 marca w naszym kinie będą Państwo mogli obejrzeć mecz pomiędzy Atletico Madryt a AS Romą. 16 marca natomiast rewanżowe spotkanie Bayernu Monachium i Juventusu Turyn.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

KLASYKA OPERY – AIDA 17.03.2016r. godzina 20:00
Kolejna odsłona kontentu alternatywnego w Cinema 3D w Świdnicy. Po teatrze przyszedł czas na operę i to w najlepszym wydaniu. Nagrana w Arena Di Verona w 2012, śpiewana po Włosku klasyka Giuseppe Verdiego w czterech aktach.
Bilety już w sprzedaży!

PREMIERY:
SIOSTRY – Premiera 11.03.2016
USA; od 12 lat; Komedia 118 min
Twórca przebojowej komedii „Pitch Perfect” przedstawia historię dwóch skłóconych sióstr, które postanawiają urządzić wielką imprezę w wystawionym na sprzedaż domu rodziców.
15:00 19:45 22:15

WSTRZĄS – Premiera 11.03.2016
USA/Australia/Wielka Brytania; od 16 lat; Dramat Sportowy 123 min.
Dramat, którego powstanie zainspirował artykuł w magazynie „GQ”, przedstawiający dowody na powiązanie mikrowstrząsów oraz urazów głowy sportowców z ich późniejszymi samobójstwami. Na związek między tymi zdarzeniami wpadł dr Bennett Omalu (Will Smith), który połączył urazy, na jakie narażeni są sportowcy, z „przewlekłą traumatyczną encefalopatią”, której objawy często doprowadzają do depresji i śmierci samobójczej.
12:30 15:45 19:45 22:15

NIEWINNE – Premiera 11.03.2016
Belgia/Francja/Polska; od 16 lat; Dramat 100 min.
Tuż po drugiej wojnie światowej francuski Czerwony Krzyż prowadzi akcję repatriacji i gromadzi swoich obywateli w szpitalu. Wśród lekarzy jest młodziutka Matylda Beaulieu (wschodząca gwiazda francuskiego kina Lou de Laâge). W szpitalu zjawia się siostra z oddalonego o kilka kilometrów klasztoru i błaga o pomoc dla umierającej kobiety. Problemem jest poród jednej z zakonnic… Okazuje się, że siostry padły ofiarą zbiorowego gwałtu dokonanego przez czerwonoarmistów. Matylda chce sprowadzić pomoc, lecz Matka Przełożona (Agata Kulesza) chce za wszelką cenę ukryć tajemnicę, żeby uniknąć skandalu. Witana przez zakonnice z nieufnością, Matylda wkracza w nieznany sobie świat i zaprzyjaźnia się z siostrą Marią (Agata Buzek). Razem odkryją przerażającą prawdę, ukrytą za murami klasztoru…
13:30 18:15

ROBINSON CRUSOE 2D/3D
Belgia/Francja; b/o; Animacja/Przygodowy 91 min.
Wesoła papuga jest duszą zwierzęcego towarzystwa zamieszkującego bezludną wyspę. Wśród najbliższych przyjaciół ptaka-gaduły są: kameleon, tapirzyca, wiekowa koza, dwa pangoliny, jeżozwierz i samica zimorodka, w której nasz bohater skrycie się podkochuje. Ale papuga ma już dość kąpieli w oceanie i suszenia piór na złocistym piasku egzotycznej plaży. Pragnie zobaczyć świat! Pewnego dnia spotyka dziwne zwierzę, które chodzi na dwóch tylnych łapach i potrafi zrzucać skórę (czyli, tłumacząc na ludzki: zdejmować ubranie). To Robinson Crusoe, który po katastrofie statku został wyrzucony przez fale na brzeg wyspy. Zwierzaki, z początku nieufne wobec cudacznego przybysza, z czasem zaprzyjaźniają się z nim. Wkrótce Robinson i jego nowi przyjaciele połączą siły, by stawić czoła niebezpieczeństwu, które zagrozi mieszkańcom wyspy.
3D 11:30
2D 9:00 17:30

ZMARTWYCHWSTAŁY
USA; od 12 lat; Dramat 107 min.
Kevin Reynolds, twórca filmu „Robin Hood – książę złodziei”, przedstawia historię zmartwychwstania Chrystusa. Na prośbę Poncjusza Piłata, wpływowy rzymski setnik, Clavius, rozpoczyna śledztwo w sprawie rzekomego zmartwychwstania żydowskiego mesjasza oraz poszukiwania zaginionego ciała Jezusa z Nazaretu. Ma to powstrzymać powstanie, do którego w 40 dni po zmartwychwstaniu Chrystusa, dochodzi pośród ludu Jeruzalem.
10:15 21:15

ZOOLANDER 2
USA; od 12 lat; Komedia 102 min.
Zimne, stalowe spojrzenie, drapieżne oko tygrysa… tylko on potrafi strzelać spojrzeniem z siłą magnum. Powraca Derek Zoolander, największa, jedyna taka gwiazda modelingu. Piękno wcielone.Kiedy ostatnio widzieliśmy największe gwiazdy męskiego modelingu Dereka Zoolandera (Ben Stiller) i Hansela McDonalda (Owen Wilson), byli u szczytu sławy, szefując „Centrum im. Dereka Zoolandera dla dzieci, które nie potrafią dobrze czytać i chcą nauczyć się innych fajnych rzeczy”, a Mugatu (Will Ferrell) znajdował się za kratkami. Od tego czasu zmieniło się wszystko, Centrum im. Zoolandera nie istnieje, a Derek i Owen żyją w upokorzeniu poza głównymi wydarzeniami świata mody.
13:45

HISTORIA ROJA
Polska; od 12 lat; Wojenny 150 min.
Wiosna 1945 roku. 20-letni Mieczysław Dziemieszkiewicz, pseudonim „Rój”, traci starszego brata, dowódcę oddziału Narodowych Sił Zbrojnych na Mazowszu, zamordowanego przez żołnierzy sowieckich. Wraca w rodzinne strony i wstępuje do Narodowego Zjednoczenia Wojskowego. Jako dowódca oddziału partyzanckiego przez kolejnych 6 lat kontynuuje walkę o wolną Polskę z sowieckim okupantem, siejąc postrach wśród funkcjonariuszy UB i kolaborantów. Komunistyczne władze robią wszystko, aby namierzyć i zlikwidować „wroga władzy ludowej”.
9:15 12:00 16:00 20:30

7 RZECZY KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH
Polska; od 13 lat; Komedia Romantyczna 115 min.
Siedmiu mężczyzn poszukuje w świecie wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W świecie, w którym niełatwo być prawdziwym facetem i coraz trudniej zorientować się, czego od mężczyzn oczekują kobiety. Filip (Paweł Domagała), sympatyczny roztrzepaniec, właśnie traci pracę, gdy ledwie co poznana Zosia (Aleksandra Hamkało) oznajmia mu, że jest z nim w ciąży. Z kolei jego przyjacielowi Tomaszowi (Mikołaj Roznerski) zawsze wszystko się udaje – narzeczona (w roli Basi – AlicjaBachleda-Curuś) i własny dom już czekają. Gdyby tylko nie ta panika przed poważnym zobowiązaniem… Producent muzyczny i podrywacz Kordian (Maciej Zakościelny) nie planuje jeszcze życiowej stabilizacji – dla niego życie to szaleństwo i stan wiecznego upojenia. Ricky (Zbigniew Zamachowski) – gwiazdor wymagający niezwykle intensywnej opieki – tylko on potrafi wyprowadzić Kordiana z tego stanu. Podczas gdy opuszczony przez żonę kierowca autobusu Stefan (Leszek Lichota) wszelkimi sposobami stara się odzyskać Julię (Dominika Kluźniak), zrozpaczony Jarosław (Piotr Głowacki) cierpi w swojej samotności…
14:45 17:15 18:45

ZWIERZOGRÓD 2D/3D
USA; b/o; Animacja/Komedia/Przygodowy 108 min.
Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu…Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick…
3D 9:15
2D 11:15
Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

UWAGA! KONKURS!

Konkurs „Robinson Crusoe”:
Kto jest Kim?
Dopasuj głos do zwierzaka i wygraj koszulkę z „Robinsonem Crusoe”!

Pytanie:
Zgadnij, który z artystów użycza głosu, wybranej postaci? Koty Mol i May oraz ptaszyna Kiki to bohaterowie opowieści o Robinsonie Crusoe, natomiast Jerzy Kryszak, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Magdalena Boczarska użyczają swojego głosu tym zwierzętom. Spróbuj zgadnąć, kto jest kim?

Zasady:
Koszulki wygrywają 3 pierwsze osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe. E-maile z odpowiedziami proszę przesyłać na adres [email protected] do 17 marca. W tytule należy wpisać Robinson Cruzoe, w treści odpowiedź, imię i nazwisko, nr telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na publikacje imienia i nazwiska w ogłoszeniu wyników konkursu na portalu Swidnica24.pl.

Poprzedni artykułŚKPR poszuka punktów w Lesznie
Następny artykułNowe restauracje w Galerii Świdnickiej