Strona główna Sport Piłka nożna Koszmar Śląskiej powrócił

Koszmar Śląskiej powrócił [FOTO]

0

Po raz drugi z rzędu piłkarze Polonii-Stali Świdnica byli niezwykle blisko urwania punktów czołowej ekipie tabeli III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Podobnie jak miało to miejsce w środę ze Ślęzą Wrocław, tak i dziś prowadziliśmy z Klubem Sportowym Polkowice, ale nie zdołaliśmy dowieźć korzystnego rezultatu do końcowego gwizdka arbitra. Rywale strzelili gola w 93. minucie wygrywając 2:1!

11

Zapis relacji live:

Skład Polonii-Stali: Stitou, Jaros, Sudoł, Salamon, Truszczyński, Borowy, Sowa, Tobiasz, Szczygieł, Wargin, Tarnov

Skład KS-u: Sajak, Kasiński, Sworacki, Dziedzina, Magdziak, Bancewicz, Fryzowicz, Karmelita, Szuszkiewicz, Galas, Hempel

Rozpoczynamy spotkanie

4′ – gra w środku pola, piłką próbują grać gospodarze

8′ – rzut wolny dla Polonii-Stali, wrzutka Sowy i Sudoł głową uderza obok słupka!

10′ – rzut rożny dla Polkowic, czyścimy sytuację

13′ – dobra akcja gości, napastnik KS-u wychodzi sam na sam ze Stitou, alre jest na wyraźnym spalonym

15′ – Jaros zagrywa ręką, a sędzia ogwizduje wolnego z narożnika pola karnego. Strzał mija bramkę Amina

17′ – Salamon główkuje niecelnie, chwilę później Borowy strzela nad bramką

21′ – brakło centymetrów, golkiper Polkowic w ostatniej chwili zdołał wygarnąć piłkę spod nóg Wargina

24′ – blisko gola dla rywali, Bancewicz z 9 metrów strzela obok bramki

28′ – ostra wrzutka w pole karne Sowy, piłkę łapie Sajak

32′ – ostatnie minuty pod dyktando niedokładności, zabieraliśmy się dwukrotnie z groźnymi kontrami, ale nic z tego nie wyszło

34′ – żółta kartka Paweł Tobiasz

36′ – mogło być 1:0 dla świdniczan, Tarnov dobrze wyłożył piłkę Warginowi, ale ten nie zdołał dziubnąć piłki

40′ – dośrodkowanie Sowy niecelne

42′ – przedzierać w naszym polu karnym próbują się polkowiczanie – nieskutecznie

45′ – koniec pierwszej połowy – 0:0

za moment rozpoczynamy drugą połowę, podwójna zmiana u nas, boisko opuszczają Tobiasz i Sowa, w ich miejsce Luber i Pawlak

rozpoczynamy

47′ – Stitou pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu piłkarza rywali

50′ – znakomita szansa Tarnova, piłka po strzale naszego napastnika zablokowana przez obrońcę – bramkarz nie miałby raczej szans

52′ – rzut rożny dla KS-u, wrzutka za mocna, od bramki Stitou

54′ – rzut wolny dla gospodarzy, zamieszanie w szesnastce rywali, ale ostatecznie defensorzy zdołali zażegnać niebezpieczeństwo

55′ – teraz w odpowiedzi zamieszanie w naszym polu karnym, piłkę wybija Sudoł

61′ – groźna kontra rywali, dobrze interweniuje Stitou

64′ – mogło być 1:0 dla Polkowic, dośrodkowanie z rzutu wolnego, z piłką mija się trzech zawodników KS-u i ta ostatecznie przelatuje obok słupka

70′ – rzut rożny dla Polkowic, bez zagrożenia dla bramki Stitou

75′ – ale szkoda, wychodziliśmy z kontrą 3 na 1 – niestety strata!

77′ – Tarnov wrzuca piłkę z rzutu wolnego, Borowy głową na 1:0!!!

79′ – sędzia odgwizduje rzut wolny z narożnika pola karnego. Uderza Magdziak, delikatny rykoszet i mamy 1:1!!

86′ – Filipczak i Ciuba za Szczygła i Truszczyńskiego

88′ – to mogła być piłka meczowa, Tarnov uwolnił się spod opieki obrońcy i wyszedł sam na sam z bramkarzem – piłka nad poprzeczką

90′ – kolejna dobra okazja Tarnova – piłka obok słupka polkowickiej bramki

92′ – piłkarz gości przedziera się prawą stroną wrzuca piłkę w pole karne, a tam Szuszkiewicz strzela na 2:1!!

93′ – walczyliśmy cały mecz, szkoda – przegrywamy 1:2!

/FOTO: Łukasz Kufner, Artur Ciachowski/