Strona główna Bez kategorii Dla kogo fundusze unijne?

Dla kogo fundusze unijne?

0

Urząd Miejski zaprasza mieszkańców Świdnicy i okolic do skorzystania z bezpłatnych konsultacji  w zakresie wsparcia z funduszy europejskich. W ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, dyżur pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich  w Wałbrzychu.

pieniądze1
W trakcie dyżuru każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się, czy planowane przedsięwzięcie kwalifikuje się do dofinansowania z funduszy europejskich. Pracownicy PIFE przedstawią zasady pozyskania preferencyjnych pożyczek, finansowanych ze środków europejskich, aktualnie dostępnych na rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej. Udzielą także informacji na temat założeń wsparcia, przewidzianego w ramach perspektywy finansowej 2014-2020. Z konsultacji w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszystkie osoby  i podmioty zainteresowane tematyką wsparcia ze środków Unii Europejskiej.

W szczególności zaproszeni są przedsiębiorcy oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.
Mobilny Punkt Informacyjny w Świdnicy będzie funkcjonował w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy (ul. Armii Krajowej 49, I piętro, pokój 120) w czwartek, 10 marca 2016 r. w godzinach od 10.00 do 13.00. Konsultacje są bezpłatne.

Poprzedni artykułGotowali w Berlinie
Następny artykułWspólny trening z polską legendą MMA