Strona główna Sport Piłka nożna Blada Karolina zmiażdżona przez AKS

Blada Karolina zmiażdżona przez AKS

0

Fatalnie zaprezentowali się piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska aspirujący do walki o awans do IV ligi. Podopieczni Tomasza Idziaka bez większej walki przegrali z AKS-em Strzegom 0:6. Pierwotnie strzegomianie mieli zagrać z bardziej wymagającym rywalem – Szkółką Piłkarską Brazylia.

0000pilka2

AKS Strzegom już do przerwy prowadził 3:0, a po zmianie stron dołożył kolejne trzy trafienia. Na listę strzelców wpisali się: Kloc (2), Nitarski (2), Alwin i Burszta.Byliśmy stroną dominującą w tym spotkaniu. Cieszy skuteczność i fakt, że kolejny raz zagraliśmy na zero z tyłu. Ostatnie wyniki pokazują, że dobrze przepracowaliśmy okres przygotowawczy. Mam do dyspozycji 21 dobrych piłkarzy, będę miał problem, kogo nominować do meczowej osiemnastki. Wszyscy palą się do gry. Uważam, że mamy mocniejszy zespół w porównaniu do rundy jesiennej – podsumował trener Jarosław Krzyżanowski.

Był to ostatni test-mecz strzegomian podczas zimowej przerwy. W sobotę, 12 marca podopieczni trenera Krzyżanowskiego rozegrają w Bielawie zaległy mecz IV ligi z miejscową Bielawianką.

Poprzedni artykułDla kogo 1% podatku? Pomóż Emilce Pawlak!