Strona główna Konkursy Życzenia na Dzień Kobiet

Życzenia na Dzień Kobiet [KONKURS]

3

Najczęściej życzymy im zdrowia, pomyślności, uśmiechu i więcej czasu na przyjemności. Co jeszcze można by dorzucić paniom do tej listy w dniu ich święta? Jak co roku ogłaszamy konkurs z okazji Dnia Kobiet, w którym liczymy na Waszą kreatywność. Atrakcyjne nagrody czekają!

Verastylizacja Vera Kosmetyka

Nagrodzimy trzy osoby, które prześlą do nas treść życzeń dla Czytelniczek portalu Swidnica24.pl. Autor najciekawszej propozycji otrzyma wejściówkę na gorącą imprezę specjalnie dedykowaną dla pań, która odbędzie się 12 marca w Starej Szopie w Świdnicy. Puntem kulminacyjnym wydarzenia będzie występ jednego z Chippendales’ów. Dla laureata II miejsca mamy kartę podarunkową na manicure hybrydowy wraz + profesjonalny manicure przygotowujący do stylizacji oraz zabieg IBX System regenerujący i wzmacniający płytkę. Fundatorem nagrody jest salon kosmetyczny Vera w Świdnicy. III miejsce nagrodzimy dwiema książkami oraz płytą CD z piosenkami w wykonaniu Andrzeja Grabowskiego.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected] w tytule wpisując „Dzień Kobiet”, zaś w treści swoje imię, nazwisko , numer telefonu oraz zgodę na udostępnienie danych w przypadku wygranej. Na e-maile czekamy do 7 marca. Wyniki ogłosimy dzień później na naszym portalu.

Poprzedni artykułSłaby występ MKS-u w Kluczborku
Następny artykułGdzie i kiedy składać wnioski do programu 500 plus?