Strona główna Bez kategorii Zapraszają na treningi futbolu amerykańskiego

Zapraszają na treningi futbolu amerykańskiego

0

Świdnicki klub futbolu amerykańskiego Wild Boars zaprasza na treningi i do dołączenia w swoje szeregi. Trening rekrutacyjny odbędzie się w sobotę, 12 marca na terenie Gimnazjum nr 4 w Świdnicy, start o godz. 16.30. 

futbol

Swoje miejsce znajdą tutaj zawodnicy, którzy z powodów swoich dużych rozmiarów do tej pory nie mogli odnaleźć się w innych sportach drużynowych. Tutaj będą ważnym elementem całej maszyny. Dlatego jeśli ważysz od 100 do 150 kg, przyjdź zobaczysz że to idealny sport dla ciebie. A może Twoją pasją jest siłownia? To idealny sport w którym wykorzystasz swoją siłę. Kolizje, taktyka, eksplozja siły – to właśnie ten sport. Jeśli jesteś szczupły i zwinny, to z kolei idealnie odnajdziesz się na pozycji skrzydłowego, zawodnika który wykorzystuje swoją zwinność, by złapać podaną do niego piłkę, a następnie minąć polujących na niego obrońców i zdobyć punkty. Emocje gwarantowane! Treningi w Wild Boars Świdnica prowadzone są przez uznanych trenerów na arenie Polski. Pod ich okiem poznasz tajniki tego sportu i poprowadzisz swoje miasto do zwycięstw w prawdziwych bataliach na boisku – zachęca do przyjścia na trening Tomasz Józefowicz.

Futbol amerykański wkroczył do Polski niedawna, ale od już od jakiegoś czasu przeżywamy prawdziwy boom na ten sport. W krótkim czasie powstało w naszym kraju ponad 100 drużyn. Obecnie liga składa się z czterech poziomów seniorskich i dwóch juniorskich, a sport ten uprawia już prawie 15 tysięcy zawodników. Podczas wielkiego finału polskiej ligi rozgrywanego na Stadionie Narodowym w Warszawie na trybunach zasiadło prawie 30 tysięcy kibiców, mecz transmitowany był również w telewizji.

futbol2

Futbol rozwija się w Polsce z niesamowitą prędkością, idą za nim tysiące ludzi! Może warto by było sprawdzić dlaczego? Przyjdź na trening i przekonaj się dlaczego Amerykanie uważają ten sport za religię, a tysiące Polaków nie wyobraża sobie dnia bez tego sportu. Masz niepowtarzalną okazje dołączyć do pierwszej drużyny futbolu amerykańskiego w Świdnicy i stworzyć z nami legendę. Przyjdź na trzy treningi i dopiero podejmij decyzję czy zostajesz z nami, bo aby coś ocenić musisz to posmakować! Klub zapewnia sprzęt treningowy – kask i naramiennik. Nie przejmuj się tym, że nie znasz tego sportu. 99% osób, które zaczynają swoją przygodę z futbolem amerykańskim nie zna jego zasad, a jedyne co wie to że jest to kolizyjna gra w sprzęcie. Wszystkiego na temat tego sportu dowiesz się na treningach – totalnie od podstaw. Stwórz z nami drużynę, która godnie będzie reprezentować miasto Świdnica na arenie Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Na pierwszy trening potrzebujesz dresów, butów sportowych na sztuczną trawę i wody. Obecnie w drużynie Wild Boars Świdnica jest około trzydziestu stale trenujących zawodników, potrzebujemy dwukrotnie więcej – dodaje Tomasz Józefowicz.

Więcej informacji pod numerem telefonu 530-749-569 i na profilu facebookowym: https://www.facebook.com/events/502863566581124/

Poprzedni artykułWygraj bilety do Cinema 3D [KONKURS]
Następny artykułWektor Świdnica mistrzem Żarowskiej Ligi Futsalu