Strona główna Bez kategorii Wejściówka na koncert Renaty Przemyk!

Wejściówka na koncert Renaty Przemyk!

0

Na Dzień Kobiet w Świdnicy wystąpi jedna z najciekawszych polskich wokalistek, znana z takich przebojów jak „Ten taniec” czy „Babę zesłał Bóg”. Zaprezentuje swój projekt Przemyk Akustik Trio. Bilety jeszcze są dostępne, a dla czytelników Swidnica24.pl mamy podwójne zaproszenie.

przemyk-627x940

Fot. A. Powierża/Universal Music Polska (źródło: http://renataprzemyk.art.pl/galeria/rzezba-dnia)

Przemyk Akustik TRIO to kameralny projekt, w którego skład wchodzą oprócz Renaty Przemyk (czasem sięgającej po gitarę akustyczną, głównie jednak po instrumenty perkusyjne) świetni instrumentaliści. Zobaczyć i usłyszeć możemy Piotra Wojtanowskiego grającego na basie i gitarze akustycznej, na głównej gitarze akustycznej – Grzegorza Palkę. Artyści sięgają po utwory znane odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Także po te lubiane, lecz nieco zapomniane oraz po piosenki z najnowszej płyty „RZEŹBA DNIA”. Z czystej akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie. Dają się słyszeć subtelności, które wcześniej były jedynie dopełnieniem a teraz mile zaskakują jako walor główny. Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz, co za tym idzie, przekaz wszystkich piosenek, które nabierają przez to zupełnie nowej wartości dla odbiorcy. Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość i sprawiają,  że odbiór tego projektu jest wyjątkowo przejrzysty i spotyka się ze wspaniałą, niespotykaną, równie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności.

 Skład/Instrumentarium:

Renata Przemyk – wokal, gitara, darabuka, akordeon, kalimba, cymbałki i inne instrumenty perkusyjne

Grzegorz Palka– gitara akustyczna

Piotr Wojtanowski – gitara basowa, gitara akustyczna

 Koncert: 8 marca, godz. 19.00, sala teatralna ŚOK, Rynek 43

Jeszcze tylko do końca lutego można nabyć bilety na koncert Renaty Przemyk w promocyjnej cenie 60/50 zł. W marcu cena wzrasta do 70/60 zł. Bilety do nabycia w Informacji Turystycznej, ul Wewnętrzna 2, tel. 74 852 02 90.

UWAGA KONKURS!

Ile solowych albumów wydała Renata Przemyk? Na odpowiedzi czekamy do 26 lutego pod adresem [email protected] W temacie proszę wpisać Renata Przemyk, w treści odpowiedź, imię i nazwisko oraz numer telefonu do wiadomości Redakcji. Autor pierwszej prawidłowej odpowiedzi otrzyma podwójne zaproszenie na koncert Przemyk Akustik Trio w Świdnicy. Zwycięzcę powiadomimy telefonicznie.

Poprzedni artykułDotacja na Kongres Turystyki
Następny artykułDekoria powalczy o mistrzowską koronę