Strona główna Bez kategorii Tłusty czwartek ze Swidnica24.pl i „Kasią”

Tłusty czwartek ze Swidnica24.pl i „Kasią”

4

Smażone z zachowaniem tradycyjnej receptury, z marmoladowym nadzieniem i spod ręki mistrza. Swidnica24.pl i Cukiernia „Kasia” Jadwigi i Eugeniusza Kępów już po raz czwarty zapraszają  na wspaniałe pączki. 100 słodkich prezentów w tłusty czwartek, 4 lutego będzie czekać na świdnickim Rynku. Wystarczy wypatrywać dziennikarzy Swidnica24.pl, którzy przywiozą prezent dla świdniczan z Cukierni „Kasia”. W jakich godzinach się pojawimy? Przeczytaj do końca!

pączki 15

Zapusty –  inaczej – tłusty czwartek, zapowiadają ostatni tydzień karnawału. To dzień, w którym do woli można się objadać, a nawet należy! – Zjedzenie pączka właśnie dzisiaj gwarantuje powodzenie na cały rok – przypomina wielowiekowy przesąd Eugeniusz Kępa, jeden z najbardziej znanych świdnickich cukierników. Mija 36 lat, odkąd przy ulicy Długiej prowadzi własną cukiernię „Kasia”, ale pączki smaży już blisko 50 lat.

Pachnące, puszyste pączki w Cukierni „Kasia” można kupić codziennie, a należy w tłusty czwartek. Smakoszy cukiernia zaprasza od 7.00 do 18.00. 100 pysznych pączków z marmoladą cukiernia postanowiła sprezentować świdniczanom. Smakołyk otrzymają ci, którzy 4 lutego odnajdą na świdnickim Rynku dziennikarzy Swidnica24.pl z pudełkami pączków! Warto nas wypatrywać około południa.

Poprzedni artykułZnalezione w śmietniku, czekają na dom
Następny artykułWjechał w wiadukt, zapłaci mandat