Strona główna Sport Piłka nożna Rozbili beniaminka IV ligi

Rozbili beniaminka IV ligi

0

Rozgrywający swój pierwszy sezon na boiskach IV ligi dolnośląskiej Lotnik Jeżów Sudecki musiał uznać wyższość piłkarzy Victorii Świebodzice. Wicelider wałbrzyskiej klasy okręgowej pokonał przyjezdnych spod Jeleniej Góry aż 6:1.

piłka nożna - uniwersalne

Wydawało się, że solidny czwartoligowiec plasujący się w środku stawki sprawi więcej problemów podopiecznym Macieja Jaworskiego. Tak się jednak nie stało. Do przerwy było 2:0 po trafieniach Artura Słapka i Dawida Rosickiego. Po powrocie na boisko świebodziczanie dołożyli jeszcze cztery gole autorstwa Wojciecha Błażyńskiego, Marcina Bałuta, Marcina Kokoszki i Pawła Zyla. Goście stać było tylko na honorowe trafienie. Kolejne sparingi Victoria rozegra już podczas obozu sportowego w Międzyzdrojach: 7 lutego z Flotą Świnoujście, 9 lutego z Falą Międzyzdroje i 12 lutego z Iskrą Golczewo.

Victoria Świebodzice – Lotnik Jeżów Sudecki 6:1 (2:0)

Victoria: Jaskółowski, Sadowski, Rosicki, Niemczyk, Traczykowski, K. Drąg, Kokoszka, Rogowski, Słapek, Chrebela, Laskowski, Juszczyk, Zyl, Błażyński, Bałut i dwóch testowanych zawodników

Poprzedni artykułWykonawca placu Tysiąclecia wyłoniony
Następny artykułLKS nieznacznie lepszy od juniorów Polonii-Stali