Strona główna Bez kategorii „Obsesyjna Biblioteczka” świdniczanki blogiem roku? Głosuj!

„Obsesyjna Biblioteczka” świdniczanki blogiem roku? Głosuj!

0

Agnieszka Pohl czyta wszystko – nawet etykiety na słoikach. Przede wszystkim jednak sięga po literaturę, a swoimi doświadczeniami dzieli się na na stronie i blogu Obsesyjna Biblioteczka. Czy świdniczanka wygra w konkursie na Blog Roku w kategorii pasje i twórczość? Wystartowało głosowanie!

apohl

Konkurs organizuje Gala Twórców 2015. Tytuł „Blog Roku” zostanie przyznany w sześciu kategoriach: kulinaria, pasje i twórczość, podróże, publicystyka, specjalistyczne i styl życia. W pierwszej części o sukcesie decyduje liczba głosów, w drugiej – ocena jury, w którym są m.in. Patryk Vega, Mela Koteluk, Tomasz Raczek i Dorota Wellman.

Tak o sobie i swojej pasji pisze Agnieszka Pohl:

KIM JESTEM?

Nazywam się Agnieszka Pohl i jestem książkoholikiem. O książkach mogłabym rozmawiać godzinami, ale kiedy muszę powiedzieć coś o sobie, nie przychodzi mi nic oprócz oklepanego zbioru wyrazów: żona, matka, filolog, tłumacz. Mogę to wyznanie ubarwić zdaniem, że nie wyobrażam sobie dnia bez kawy, a za czekoladę dałabym się pokroić żywcem.

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Przede wszystkimjestem pożeraczem książek, recenzentem ibeta-czytelnikiem książek. Czytam od zawsze. Nie mam ulubionych gatunków literackich, każdemu daję szansę. Cierpię na alergię o wdzięcznej nazwie „schemat w fabule”.

Od sześciu lat dzielę się swoją pasją z innymi. Najpierw robiłam to poprzez bloga, żeby mąż mógł odpocząć od mojego gadania o postaciach książkowych. Potem wymyśliłam w sieci kilka innych książkowych miejsc, by na końcu stworzyć Obsesyjną Biblioteczkę wraz z blogiem, które łączą w sobie nowoczesne techniki promocji literatury. Filmy, kolorowe broszurki, bannery, zdjęcia, ciekawostki, rady dotyczące pisania oraz recenzje są próbą przełamania marnych statystyk czytelniczych w naszym kraju.Jeśli chociaż jedna osoba sięgnie po książkę, którą polecam, to jest to dla mnie ogromny sukces.

OBSESYJNA BIBLIOTECZKA I BLOG

Pomysł na Obsesyjną Biblioteczkę zrodził się zupełnie przypadkiem, ale jest odpowiedzią na czasy, w których Internet zawładnął ludzkością. To szalenie istotny kanał informacji, ale też dobre medium do zarażania własną pasją. Obsesyjna Biblioteczka (obsesyjnabiblioteczka.pl/) to tylko jedno z takich miejsc, jednak to właśnie na blogu (obsesyjnablioteczka.pl/blog) mam kontakt z czytelnikami, wyrażam swoje zdanie, polecam,odradzam, dzielę się swoimi czytelniczymi preferencjami, dyskutuję, tworzę i wymyślam. Dbam o wygląd i treść bloga, ale odcinam się od niezrozumiałego, naukowego języka w świecie literatury. Tworzę dla każdego, nie tylko dla wybitnych. Zapraszam wszystkich bez wyjątku!

Głosowanie trwa  do 1 marca 2016 roku .

By zagłosować na Obsesyjną Biblioteczkę, należy wysłać sms o treści B11194 na numer 7124. Zachęcamy!

obsesyjna biblioteczka

Koszt SMS-a 1,23 zł (z VAT) – Środki uzyskane przez organizatora z głosowania SMS zostaną przekazane Fundacji Dziecięca Fantazja, której celem jest spełnianie marzeń dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi.

Poprzedni artykułWektor Świdnica mistrzem Żarowskiej Ligi Futsalu
Następny artykułSą pieniądze na zabytki