Strona główna Bez kategorii Magazyn Swidnica24.pl na weekend

Magazyn Swidnica24.pl na weekend

0

Wiosna, wiosna w powietrzu! Czują to już autorzy weekendowego magazynu. Penelopa w swojej kuchni szykuje wiosenny detoks, a Beata z przymrożeniem oka poniekąd rozważa o porządkach. Ale tylko poniekąd!

magazyn weekendowy

Czy oczyszczenie organizmu po ciężkich, zimowych potrawach musi wiązać się z wizją magicznych, ohydnych mikstur? Otóż nie! może być smacznie i słodko. Ohydnemu detoksowi w takim wydaniu poddadzą się nawet dzieci. O czym mowa – o niezwykłych właściwościach kaszy jaglanej. Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch zaprasza do działu Kuchnia po pyszny przepis na oczyszczający mus z kaszy i mango.

Natomiast Beata Norbert, mistrzyni rękodzieła i życiowych obserwacji, analizuje kwestię mężczyzny na przedwiośniu. Zwykle mężczyzna znaczy swoje terytorium skarpetami, ale zdarzają się okazy z innej planety. Jakie? O tym w dziale Porady!

I na deser – polecamy rzecz o Polaku wszystkowiedzącym, który zarządza wszechświatem za pomocą pilota od telewizora, czyli „Bardzo martwy sezon. Reportaże naoczne” Marcina Kołodziejczyka. Więcej w dziale Książka.

Magazyn znajdą Państwo w menu.

Agnieszka Szymkiewicz

mag

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Mężczyźni z innej planety
Następny artykułRuszają przygotowania do programu rewitalizacji Świdnicy