Strona główna Sport Piłka nożna AKS lepszy od lidera okręgówki

AKS lepszy od lidera okręgówki

0

Czwartoligowi piłkarze AKS-u Strzegom pokonali w meczu sparingowym lidera klasy okręgowej Unię Bardo 3:2. Była to już czwarta gra kontrolna podopiecznych Jarosława Krzyżanowskiego. W poprzednich meczach strzegomianie przegrali z Miedzią II Legnica (4:6) i Lechią Dzierżoniów (0:6), a także wygrali 2:1 z Piastem Nowa Ruda. 

polonia (1)

Nie graliśmy jakoś rewelacyjnie. W naszej grze było dużo pozytywów, ale też sporo minusów. To nie jest jeszcze czas, by być w super formie. W sparingu z Unią Bardo kontuzji kolana nabawił się Mateusz Alwin, ale mam nadzieję, że to tylko stłuczenie. Jeszcze przez dwa tygodnie będziemy pracować mocniej, by później skupić się już na taktyce i zajęciach doskonalących technikę. Podsumowując, wszystko jest w porządku, realizujemy swój plan i czekamy już z utęsknieniem na pierwsze wiosenne mecze ligowe – zaznacza trener Jarosław Krzyżanowski.

Unia Bardo – AKS Strzegom 2:3 (2:2)

Bramki dla AKS-u: samobójcza, Wasilewski, Bęś

AKS: P. Borek, E. Borek, Bęś, Gołąbek, Burszta, Sabat, Szymczyk, Krupnik, Dobrowolski, Wasilewski, zawodnik testowany oraz Słowik, Kretkowski, D. Krzyżanowski, Sobczak, Alwin, Rogaczewski

Poprzedni artykułZespoły z czołówki gubią punkty
Następny artykułPomezania odjechała w ostatnim kwadransie [FOTO]