Strona główna Sport Piłka ręczna Zwycięstwo na inaugurację serii sparingów

Zwycięstwo na inaugurację serii sparingów

0

Obiecująco wypadła pierwsza gra kontrolna szczypiornistów ŚKPR-u Świdnica. Szare Wilki wysoko pokonały mającego pierwszoligowe aspiracje, wicelidera II ligi, Żagiew Dzierżoniów.

 skpr

Świdniczanie wygrali 30:22 (15:12). Tylko pierwsze minuty należały do gości, którzy prowadzili 2:0 i 4:2. W 13. minucie ŚKPR wyszedł na prowadzenie 6:5 i od tego momentu kontrolował wydarzenia na parkiecie. W składzie ŚKPR-u pojawił się Władysław Makowiejew. Wiele wskazuje, że wychowanek świdnickiego klubu zasili zespół w drugiej rundzie. Ostatnio grał w występującym w grupie B I ligi Moto-Jelczu Oława. Zabrakło dwóch Ukraińców – Artioma Yefimenko i Dmytro Bruya. Obaj będą do dyspozycji trenera Konrada Schneidera w kolejnym sparingu, w czwartek 14 stycznia. O godzinie 19.00 w hali na osiedlu Zawiszów ŚKPR podejmie Moto-Jelcza.

ŚKPR Świdnica – Żagiew Dzierżoniów 30:22 (15:12)

ŚKPR: Olichwer, Wasilewicz, Bajkiewicz – K. Rogaczewski 5, W. Makowiejew 5, Jarząbek 4, D. Kijek 3, Macyszyn 3, Grochowski 3, Dziwiński 2, Piędziak 2, P. Rogaczewski 2, Bieżyński 1, Dębowczyk, Chaber

/ŚKPR/

Poprzedni artykułPrzygotowania ruszyły pełną parą [FOTO]
Następny artykułPopisał się pod okiem kamery