Strona główna Wydarzenia Motor in Corn w Manufakturze

Motor in Corn w Manufakturze [KONKURS]

0

Młodzi muzycy z zespołu Motor in Cors odwiedzą Świdnicę. Sympatyków świeżej stylistyki bluesa i rocka nie może zabraknąć w restauracji Manufaktura, w której zaplanowano koncert. Redakcja Swidnica24.pl ma dla Was wejściówki na to muzyczne wydarzenie.

miczdjęcie pochodzi z fanpage zespołu

Zespół Motor in Corn posiada własny repertuar, który prezentuje, ale nie boi się również muzycznych eksperymentów, które przeprowadza aranżując znane covery. Młodzi muzycy to laureaci wielu festiwali i konkursów i są prawdziwymi łowcami nagród. Zdobyli między innymi: I miejsce II edycji Dolnośląskiej Ligii Talentów czy II miejsce na II Festiwalu Muzyki Rozrywkowej w Lesznie.

Koncert zaplanowano na 15 stycznia. Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu).

KONKURS:

Chcesz wygrać 2 wejściówki na Motor in Corn? Odpowiedz na pytanie: W którym roku powstał zespół? Mail nadesłany do nas jako 9. w kolejności wygrywa. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: [email protected] w tytule wpisując „Motor in Corn”, zaś w treści swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Na maile czekamy do 11 stycznia. Zwycięzcę poinformujemy o wygranej telefonicznie dzień później.

Poprzedni artykułŚwidniczanka w finale Miss Passion 2016
Następny artykułJedno biuro dla czworga