Strona główna Bez kategorii Margaret na WOŚP w Świdnicy

Margaret na WOŚP w Świdnicy

7

Podczas 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ulice w całym kraju wyjdzie 120 tysięcy wolontariuszy. Kwestę zaplanowano również w naszym mieście. Galeria Świdnicka i Świdnicki Ośrodek Kultury szykują moc atrakcji 10 stycznia 2016r. Jedną z nich będzie koncert polskiej wokalistki – Margaret.

margaretzdjęcie pochodzi w fanpage artystki

Orkiestrowe granie rozpocznie się w galerii o godz. 13:00. W zaplanowanej części artystycznej nie zabraknie występów tanecznych i pokazów sztuk walki. Do akcji włączył się także Gminny Ośrodek Kultury w Marcinowicach, którzy również szykuje atrakcje.

Od wczesnych godzin rannych 72 wolontariuszy ze sztabu ŚOK będzie zbierać datki do puszek, rozdwajając przy tym czerwone serduszka. Zgromadzone podczas 24. edycji WOŚP pieniądze przeznaczone będą na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Szczegółowy plan imprezy już wkrótce na naszym portalu.

 

 • Grzesiek

  Mandaryna powraca ? Toż to szok

 • kierowca

  "rozdwajając przy tym czerwone serduszka" nawet na serduszkach będą oszczędzać poprzez rozdwajanie? 🙂

 • Rafał

  Czy miasto poda ile dopłaca do tego "interesu" i hućpy z WOŚP??

  • Grzesiek

   A Ty tylko o kasie, sknero

   • Rafał

    O mieniu wszystkich obywateli, którym pieniądze są rabowane pod płaszczykiem podatków.

    • Siostra Bernadetka

     Hm. taki duży chłopczyk a nie wie którędy wychodzą "prawdziwe" pieniądze.

     • Rafał

      Witam. Mogę się tylko domyślać którędy wyciekają te pieniądze, ale pewności 100% ani gwarancji nie mam. Stąd też moje pytanie po pieresze o drogę, a po drugie o kwotę, bo mam przeczucie, że na pewmno nie będzie to mała suma. Szkoda, że miasto nie poszło drogą Elbląga i Śącza…