Strona główna Sport Siatkówka Kadetki MKS-u walczą o mistrzostwo Dolnego Śląska

Kadetki MKS-u walczą o mistrzostwo Dolnego Śląska

0

Prowadzone przez trenerkę Magdalenę Sadowską siatkarki MKS-u Świdnica zagrają w sobotę, 30 stycznia rewanżowy mecz z Impelem Wrocław, którego stawką jest mistrzostwo na szczeblu Dolnośląskiego Związku Siatkówki. W pierwszym spotkaniu zwyciężyły rywalki, lecz po zaciętym boju 3:2.

kadetki-male

Finał ligi dolnośląskiej w Świdnicy to duża atrakcja sportowa, zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków siatkówki. Bezpośrednio po meczu przedstawiciele Zarządu Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej wręczą medale zawodniczkom. Dzięki wspaniałej publiczności atmosfera podczas tego pojedynku będzie na pewno gorąca – mówi Grażyna Działowska, prezes MKS-u Świdnica.

Rewanżowe starcie odbędzie się w sobotę, 30 stycznia. Początek meczu w hali przy ulicy Pionierów (Park Centralny) o 10.00. By sięgnąć po mistrzostwo, nasze zawodniczki muszą wygrać 3:0 lub 3:1. W przypadku wygranej gospodyń w stosunku 3:2, podliczone zostaną małe punkty.

Obie ekipy mają już jednak zapewniony awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. W tej fazie turnieju wystąpią też juniorki MKS-u Świdnica, które zakończyły dolnośląskie rozgrywki na drugiej lokacie, ustępując jedynie Impelowi Wrocław.

Poprzedni artykułWypożyczali… żywych ludzi
Następny artykułDziecięca eskorta ze Świdnicy