Sypnęło niespodziankami w 8. kolejce Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej. Liderzy – piłkarze Osiedle i Przyjaciół zaledwie zremisowali z Venus Nowice, a Darbor Bolesławice musiał uznać wyższość Znajomych Fryzjera.

halowka

Znajomi Fryzjera – Darbor Bolesławice 9:4 (2:2)
Znajomi: Janiszewski (4), M. Jędras (3), Kwiatkowski, Myśliński
Darbor: Skupniewicz (3), Krzykalski,

Znajomi do meczu przystąpili z wielką ambicją, a widząc osłabionego rywala(brak kilku zawodników, w tym bramkarza) skrzętnie to wykorzystali i zasłużenie wygrali. Darbor dwukrotnie doprowadzał do remisu (2:2 i 4:4), ale w drugiej połowie opadł sił i dał sobie strzelić kolejne gole.

Osiedle i Przyjaciele – Venus Nowice 4:4 (2:1)
Osiedle: D. Tymcik (2), Adamowicz, B. Tymcik,
Venus: Włodarczyk (2), Pieniążek, Roman

Venus po strzale Włodarczyka w 11. minucie niespodziewanie objął prowadzenie w meczu, jednak szybka odpowiedź dwóch Bartków (Tymcika i Adamowicza) dała Osiedlu prowadzenie do przerwy. W 25 było już 4:2 dla lidera. Końcówka spotkania należała jednak do ekipy Venus, która zdołała urwać punkt liderowi.

Perlaże – Ebueee Ehee 4:6 (1:1)
Perlaże: Bucki (3), Kusio
Ebueee: K. Jędras (2), Kurzeja (2), M. Gradowicz, Leletko

Nie udał się Perlażom rewanż za porażkę dwoma bramkami w 1. kolejce spotkań. Mimo ambitnej gry, Perlaże przegrali ponownie z Ebueee. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Po zmianie stron w ciągu dwóch minut Perlaże stracili trzy gole i nie byli w stanie dogonić rywali.