Strona główna Bez kategorii Cinema 3D dla najmłodszych

Cinema 3D dla najmłodszych

1

Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na nowe Poranki Familijne ze Smart Learning Centre. Już wkrótce, w co drugą sobotę o 10:00 rano spotkanie w kinie dla najmłodszych widzów.

poranki familine

Prowadzony w kinie od września ubiegłego roku cykl został pozytywnie odebrany i zgromadził sobie grono zadowolonych rodziców i dzieci. W co drugi sobotni poranek pociechy wraz ze swoimi rodzicami oglądają na dużym ekranie polskie bajki czytane przez Jerzego Stuhra, takie jak m.in. „Leń” , „Kluskowa Brama”, „Wyspa”, seria „Reksio” czy „Pampalini”. Po wyjściu z sali kinowej na dzieci czekają gry i zabawy oraz lekcje języka angielskiego, a rodzice mogą skorzystać z przygotowanej dla nich kawy i herbaty.

– Podczas „Poranków Familijnych” szkoła językowa SMART, z którą współpracujemy przygotowuje edukacyjne animacje dla dzieci. Po zakończonym seansie zapraszamy na zajęcia językowe, zabawy ruchowe i malowanie dziecięcych buziek – zachęca Bartosz Zacharski z Cinema 3D w Świdnicy.

Oprócz przyzwyczajenia najmłodszych widzów do wizyt w kinie i powolnego wprowadzenia ich do pięknego świata filmów czy pełnometrażowych bajek bardzo ważna jest też rozrywkowa forma prowadzenia zajęć po takim seansie.

– Z racji uwarunkowań rozwojowych, dzieci bardzo szybko przyswajają nowe słówka i struktury językowe, a poznawanie języka angielskiego poprzez zabawę, zaraz po relaksującym seansie bajkowym, to dla dziecka sama przyjemność, która zaprocentuje w jego przyszłości – zaznacza Alina Fornal ze Szkoły Językowej SMART.

Już niebawem zupełnie nowe bajki i jeszcze więcej atrakcji. Informacje dotyczące spotkań: www.cinema3d.pl oraz w kinie. Najbliższy Poranek Familijny 13 lutego o godzinie 10:00.

PF_GrafikaSLC

Poprzedni artykułKto podpalił drzewo?
Następny artykułKradli drewno z Hycla