Strona główna Sport Piłka nożna AKS zanotował dotkliwą porażkę

AKS zanotował dotkliwą porażkę

0

Piłkarze AKS-u Strzegom nie mieli za wiele do powiedzenia podczas sparingowej konfrontacji z Lechią Dzierżoniów. Trzecioligowiec ograł czwartoligowy AKS aż 6:0.

uniwersalne

Strzegomianie przystąpili do tej gry kontrolnej mocno osłabieni. Z różnych względów zabrakło: Szymczyka, Bęsia, Durajczyka, Demirowa czy Nitarskiego.Nie mieliśmy w tym sparingu wiele do powiedzenia, przeciwnik był zdecydowanie lepszy. Dodam, że ostatnie 15 minut graliśmy w osłabieniu. Praktycznie rezerwowy skład mojej drużny i zmęczenie po ciężkim obozie przygotowawczym miały duży wpływ na postawę AKS-u w tym dniu. Nie zmienia to jednak faktu, że zagraliśmy słabo i czeka nas jeszcze wiele pracy na treningach – podkreślił na oficjalnej stronie AKS-u trener Jarosław Krzyżanowski.

W kolejnym meczu kontrolnym podopieczni trenera Krzyżanowskiego zagrają z Unią Bardo. Mecz odbędzie się w sobotę, 6 lutego w Bielawie, początek o 13.00.

Lechia Dzierżoniów – AKS Strzegom 6:0

AKS: Słowik, Sabat, Emil Borek, Gołąbek, Krupnik, Górowski, Alwin, D. Krzyżanowski, Sobczak, Dobrowolski, Wasilewski oraz Kretkowski, Borek, Rogaczewski, Burszta

Poprzedni artykułGrały rywalki, mecz MKS-u przełożony
Następny artykułNiezwykłe znalezisko na plebanii