Kadeci UKS-u Dekoria Świdnica rozegrali w tym tygodniu kolejne dwa pojedynki w lidze dolnośląskiej. Rozpoczęło się od wygranej z wiceliderem KS-em Milicz 3:0 (25:15, 26:24, 25:12), następnie przyszedł czas na wyjazdowy triumf nad MUKS-em Ziemią Milicką Milicz 3:1 (25:14, 23:25, 25:18, 25:18).
– Chłopaki w dalszym ciągu utrzymują wysoką formę, co widać po kolejnym dwunastym i trzynastym zwycięstwie w tym sezonie. W sobotnim meczu z MUKS-em zabrakło w składzie dwóch podstawowych środkowych, którzy nie mogli pojechać na mecz. Mimo to ich zmiennicy stanęli na wysokości zadania i godnie reprezentowali barwy Dekorii. Teraz nastąpi przerwa świąteczna, w której moi zawodnicy odpoczną po wyczerpujących rozgrywkach. Wracamy do rozgrywek 9 stycznia, gdzie zagramy na wyjeździe z AKS-em Strzegom – komentuje trener Dekorii Świdnica Piotr Godula.


![Wielka siatkówka już w sobotę. Na starcie 48 par [POD NASZYM PATRONATEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/06/pilka-plazowa-turniej-pierogi-na-skrzydlach-Swidnica-28-06-2025-39-238x178.jpg)

![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)



